رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
  • الإثنين ۰ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 12 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  روحانی به دنبال حاشیه سازی برای پوشش ناکارآمدی داخلی و سیاست خارجی است به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حسن شجاعی علی آبادی نماینده مردم ابهر در مجلس شورای اسلامی در  نشست علنی امروز (سه‌شنبه) پارلمان در تذکری اظهار داشت: یکی از همکاران به رئیس جمهور توصیه کردند که قانون اساسی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 روحانی به دنبال حاشیه سازی برای پوشش ناکارآمدی داخلی و سیاست خارجی است

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حسن شجاعی علی آبادی نماینده مردم ابهر در مجلس شورای اسلامی در  نشست علنی امروز (سه‌شنبه) پارلمان در تذکری اظهار داشت: یکی از همکاران به رئیس جمهور توصیه کردند که قانون اساسی را مطالعه کنند، علیرغم اینکه رئیس جمهور حقوقدان هستند، می‌خواهم بگویم ایشان قانون اساسی را مطالعه کرده و از همه اصول قانون اساسی اطلاع دارند و اینکه می‌گویند مجلس حق نظارت ندارد با علم و اطلاع از اصول قانون اساسی بیان می‌کنند و گویا هدف دیگری دارند.

وی افزود: از طرفی مراقب هستم در تله تنش اسرائیل نیفتند و از طرف دیگر در امور داخلی کشور علیرغم دعوت مقام معظم رهبری به وحدت، علیرغم اینکه رئیس جمهور هم بر عنصر وحدت تأکید می‌کنند اما در مقام عمل تله تنش برای مردم ایجاد می‌کنند.

وی با اشاره به حاشیه‌سازی‌ها مطرح کرد: دو موضوع اصلی داریم که آقای رئیس جمهور می‌خواهند با حاشیه‌سازی آن را بپوشانند، یکی ناکارآمدی عجیب دولت در موضوع اقتصاد و معیشت و امور داخلی کشور است و دیگری شکست سیاست خارجی در جهان است، برای پوشاندن این دو ناکارآمدی بزرگ و برای تنفس مصنوعی دادن به جریان غرب‌گرا تا انتخابات ۱۴۰۰ باید منتظر این قبیل از حاشیه‌سازی‌ها باشیم ولی در دام این حاشیه‌سازی‌ها نیفتیم.

شجاعی تأکید کرد: دولت باید پاسخگو باشد بعد از ۸ سال مدیریت کشور چرا در ابتدایی‌ترین موضوعات معیشتی مشکل داریم؟ چرا در ابتدایی‌ترین امور اقتصادی کشور مشکل داریم؟ چرا برجام نافرجام قیمت دولت را ۱۰ برابر کرده است؟ آقای رئیس جمهور باید پاسخ این سوالات را بدهد و ما هیچ پاسخ به رئیس جمهور در مورد حق نظارت مجلس نمی‌دهیم و خواهش می‌کنیم در موضوع اقتصاد و سیاست خارجی کشور پاسخگو باشد.

این خبر را هم ببینید:  بازخوانی | آیت‌الله یزدی: هرجا آیت‌‌الله خامنه‌ای بروند به‌دنبال ایشان خواهیم رفت/ مواضع هاشمی از سه پهلو گذشته

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها