رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 82 خبر


  • چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۹ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 25 November
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  روحانی: اگر مردم در مبارزه با کرونا به صحنه نیایند موفق نخواهیم بود/ تصویب محدودیت در ۲۵ مرکز استان به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز در ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا ضمن تشکر از رهبر معظم انقلاب برای اینکه جلسه قبلی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 روحانی: اگر مردم در مبارزه با کرونا به صحنه نیایند موفق نخواهیم بود/ تصویب محدودیت در ۲۵ مرکز استان

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز در ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا ضمن تشکر از رهبر معظم انقلاب برای اینکه جلسه قبلی این ستاد در حضور ایشان برگزار شد، گفت: همه باید برای مبارزه با کرونا به وظایف خود عمل کند. بخشی از وظایف مربوط به دولت می‌شود. 

وی ادامه داد: دومین وظیفه بر عهده خود مردم است. اگر مردم در مبارزه با این بیماری به صحنه نیایند موفق نخواهیم بود. یکی از مسائل مهمی که در گذشته داشتیم مصوبات خوبی در اینجا ابلاغ می شد اما در اجرا یا خوب اجرا نمی‌شد یا اصلا اجرا نمی‌شد لذا رهبر انقلاب دستور دادند که یک قرارگاه عملیاتی در این زمینه راه‌اندازی شود.

رئیس جمهور گفت: برای ۲۵ مرکز استان محدودیت‌هایی را از روز چهارشنبه به مدت ده روز تا جمعه هفته بعد از آن را مصوب کردیم که شامل عدم فعالیت گروه‌های شغلی سه و چهار است که عمدتاً شامل اقدامات آموزشی است. محدودیت‌های ۴۳ شهرستان هم به مدت یک هفته دیگر تمدید شد. 

ادامه دارد …


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها