رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 59 خبر


  • چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۹ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 3 March
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  روحانی: امسال، سال بسیار سختی بود/ ما تنها بودیم و کسی به ما کمک نکرد به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: در آستانه دهه فجر انقلاب هستیم. روز بسیار مهم ورود امام (ره) به کشور و پس […]

به گزارش جامعه نیوز:

 روحانی: امسال، سال بسیار سختی بود/ ما تنها بودیم و کسی به ما کمک نکرد

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: در آستانه دهه فجر انقلاب هستیم. روز بسیار مهم ورود امام (ره) به کشور و پس از آن تحولات شگفت آوری که در ۱۰ روز اتفاق افتاد؛ هیچ کس فکر نمی‌کرد ملتی در یک روز استبداد و استعمار را شکست دهد.

وی با تبریک دهه فجر به مردم کشورمان اظهار داشت: بعد از هزاران سال مردم رژیم پوسیده سلطنتی و شاهی را از بین بردند.

روحانی با اشاره به میلاد حضرت زهرا (س) گفت: اصل رسالت و اصل حکومت اسلامی به دست پدر بزرگوارش اتفاق افتاد و جلوگیری از انحراف و پاره پاره شدن مکتب به دست فرزندان بزرگوارش صورت گرفت. 

رئیس جمهور تصریح کرد: یکسال از دوران بسیار سخت کرونا را سپری کردیم. این سال بسیار سال سختی بود هم برای ما هم برای همه جهانیان. جان و سلامت مردم بسیار مهم بود و در کنار آن زندگی اجتماعی، کسب و کار و آموزش فرزندان ما را هم تحت تاثیر قرار داد. ما تنها بودیم و کسی به ما کمک نکرد. در این یکسال مردم ما با همت و فداکاری و با کمک همه توانستیم این سال را بگذرانیم. 

ادامه دارد…


این خبر را هم ببینید:  نهمین سالگرد عروج پارسای بی‌ادعا| شهید طهرانی‌مقدم چگونه یگان موشکی را پایه‌گذاری کرد؟

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها