پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
روایتی از نامزدی «کلینتون» برای انتخابات آمریکا/«خانم رئیس جمهور» منتشر شد - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

روایتی از نامزدی «کلینتون» برای انتخابات آمریکا/«خانم رئیس جمهور» منتشر شد

به گزارش جامعه نیوز:

روایتی از نامزدی «کلینتون» برای انتخابات آمریکا/«خانم رئیس جمهور» منتشر شد

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، کتاب «خانم رئیس جمهور» نوشته «جنیفر پالمیری» با ترجمه «فاطمه رضاپور» توسط نشر «ستاک» منتشر شد.

جنیفر پالمیری، مدیر ارتباطات کمپین انتخاباتی هیلاری کلینتون، در این کتاب از مشکلات و موانعی سخن می‌گوید که برای کسب مقامات عالی دولتی و رسیدن به قدرت در آمریکا بر سر راه زنان وجود دارد.

اینطور به نظر می‌رسد که حداقل در ایالات متحده، سقف شیشه‌‌ای برای زنان بی‌معنا باشد. همچنین سخن از همه ویژگی‌هایی به میان می‌آید که در وجود خود زنان بوده و بدون اینکه خودشان هم بدانند سد راهشان می‌شود. اینگونه است که نمی‌توانند در جهانی که از آن زنان نیز هست سهم منصفانه‌‌ای از قدرت داشته باشند.

13990421000204 Test NewPhotoFree - روایتی از نامزدی «کلینتون» برای انتخابات آمریکا/«خانم رئیس جمهور» منتشر شد

تمام این مباحث در جریان مبارزات انتخاباتی هیلاری کلینتون و در بستر رقابت او با «دونالد ترامپ» پیش کشیده می‌شود؛ روایت همه‌ نیروهایی که در مقابل او به عنوان اولین کاندیدای زن ریاست جمهوری آمریکا صف کشیدند تا او اولین رئیس جمهور زن تاریخ ایالات متحده آمریکا نباشد.

تمام چالش‌ها و راز و رمزهای زندگی خانواده‌ کلینتون دوباره با اعلام کاندیداتوری هیلاری کلینتون سر باز می‌کند و تا زمان سخنرانی پذیرش شکست، مانند تازیانه‌هایی که هر لحظه بر جسمش فرود می‌آید، او را شکنجه می‌دهد.

گوشه‌هایی از این لحظه‌های تلخ و شیرین، تجربه‌های مهم و تصمیم‌های حیاتی در این کتاب توسط جنیفر پالمیری به تصویر کشیده شده است.

کتاب «خانم رئیس جمهور» در ۱۵۲ صفحه و با قیمت ۳۰ هزار تومان توسط نشر ستاک منتشر و به بازار عرضه شده است.

این خبر را هم ببینید:  قوه قضاییه مجازات‌های لازم را برای مسبّبان خسارت برجام در نظر بگیرد

انتهای پیام/