رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 20 خبر


  • جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
  • الجمعة ۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 16 April

به گزارش جامعه نیوز:  رهبر انقلاب: امروز پرستاران در چشم مردم از همیشه عزیزتر و شرافتمندتر هستند به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، پخش زنده سخنرانی رهبر معظّم انقلاب در سالروز میلاد حضرت زینب کبری(س) از لحظاتی قبل آغاز شد. این سخنرانی به‌‌صورت زنده از شبکه‌‌های ۱ و خبر سیما و رادیو ایران در حال […]

به گزارش جامعه نیوز:

 رهبر انقلاب: امروز پرستاران در چشم مردم از همیشه عزیزتر و شرافتمندتر هستند

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، پخش زنده سخنرانی رهبر معظّم انقلاب در سالروز میلاد حضرت زینب کبری(س) از لحظاتی قبل آغاز شد.

این سخنرانی به‌‌صورت زنده از شبکه‌‌های ۱ و خبر سیما و رادیو ایران در حال پخش است.

محورهای سخنان حضرت‌ آیت‌الله خامنه‌ای به این شرح است:

* این روز را به پرستاران عزیز و به گروه پرستاری تبریک عرض می‌کنم. امیدواریم خدای متعال توفیقات خودش را شامل همه شما بکند و نیک‌‌روزی و خوش عاقبتی و سعادت دنیا و آخرت را نصیب شما پرستاران عزیز بکند.

* لازم می‌دانم به خانواده‌های گرامی و عزیزی که در این حوادث کرونا، عزیزان خودشان را که پرستار بودند از دست دادند تسلیت عرض کنم و برای آن درگذشتگان فداکار و مجاهد از خداوند متعال طلب علوّ درجات بکنم.

* امروز پرستاران در چشم مردم از همه عزیزتر و از همیشه عزیزتر و شرافتمندتر هستند؛ این لطف خداست که امیدواریم همواره به همین شکل باشد و افزایش پیدا کند.

* پرستار فرشته رحمت بیمار است. این یک تعبیر واقعی است و به هیچ وقت مبالغه آمیز نیست. هم با جشم بیمار سر و کار دارد هم با روح بیمار.

ادامه دارد …


این خبر را هم ببینید:  راه‌اندازی دو بازارچه مرزی راه کار توسعه اقتصادی چالدران

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها