رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 9 May

به گزارش جامعه نیوز:  رمزگشایی ۲۱ فقره گوشی قاپی در مشهد به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ عباس صارمی ساداتی اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره گوشی‌قاپی در محدوده بلوار توس موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیم دایره تجسس کلانتری ۴۳ معراج قرار گرفت . […]

به گزارش جامعه نیوز:

 رمزگشایی ۲۱ فقره گوشی قاپی در مشهد

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ عباس صارمی ساداتی اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره گوشی‌قاپی در محدوده بلوار توس موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیم دایره تجسس کلانتری ۴۳ معراج قرار گرفت .

فرمانده انتظامی مشهد افزود: در بررسی اظهارات مالباختگان مشخص شد که سارقان با یک دستگاه موتورسیکلت پلاک مخدوش و پرسه‌زدن در محدوده پلیس راه امام هادی(ع) و خیابان خادم الشریعه سوژه‌های خود را شناسایی و در اقدامی تیزدستانه گوشی‌قاپی می‌کنند و در چند مورد نیز از طعمه‌های خود زورگیری کرده‌اند.

وی گفت: ماموران دایره تجسس کلانتری معراج با بررسی سرنخ‌های موجود و  تحقیقات گسترده میدانی یکی از متهمان این پرونده که فردی سابقه‌دار و شرور است را شناسایی و پس از جمع‌آوری ادله و مستندات کافی با هماهنگی مقام قضایی او را در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه در محدوده بلوار طبرسی دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش دو دستگاه تلفن همراه هوشمند مسروقه کشف کردند.

صارمی ساداتی عنوان کرد: متهم ۲۵ ساله در بازجویی‌های اولیه به ۴ فقره گوشی‌قاپی در محدوده بلوار توس با همدستی ۲ تن از دوستانش و فروش آن‌ها به یک فردی مالخر به مبالغی بین ۵۰۰ هزار تومان تا ۲ میلیون تومان اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی مشهد گفت: در این عملیات با هماهنگی دکتر رحمانی معاون دادستان، دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۶ مشهد ۲ عضو دیگر این باند و فرد مالخر در ۳ عملیات مجزا در محدوده بلوار طبرسی و خیابان رسالت دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنان ۴ دستگاه تلفن همراه هوشمند، یک قبضه شمشیر و یک قبضه قمه کشف شد.

این خبر را هم ببینید:  توزیع 20 هزار سبد معیشتی به نیازمندان استان ایلام

وی با اشاره به کشف و توقیف موتورسیکلتی که متهمان برای سرقت‌های از آن استفاده می‌کردند، تصریح کرد: متهمان در بازجویی‌های علمی پلیس، مستندات موجود و مواجهه حضوری با تعدادی از مالباختگان تاکنون به ۲۱ فقره موبایل قاپی و زورگیری تلفن همراه در محدوده بلوار توس، بلوار ابوطالب، بلوار هدایت، بلوار مجلسی، خیابان گاز و منطقه گلشهر اعتراف کردند.

صارمی ساداتی گفت: متهمان به مراجع قضایی معرفی و تحقیقات ادامه دارد.

انتهای پیام/ ۷۰۰۵۱


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها