رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز: رمان عاشقانه «ایهام» در مدت کوتاه به چاپ دوم رفت به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، رمان «ایهام» نوشته سید حسام الدین رایگانی در مدتی کوتاه از سوی انتشارات کتابستان معرفت به چاپ دوم رسید. بر اساس این گزارش، قصه این کتاب، قصه دو دانشجوی معماری و ادبیات است که […]

به گزارش جامعه نیوز:

رمان عاشقانه «ایهام» در مدت کوتاه به چاپ دوم رفت

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، رمان «ایهام» نوشته سید حسام الدین رایگانی در مدتی کوتاه از سوی انتشارات کتابستان معرفت به چاپ دوم رسید.

بر اساس این گزارش، قصه این کتاب، قصه دو دانشجوی معماری و ادبیات است که به‌ سبب همایشی ادبی، همکار می‌شوند. مجتبی که دانشجوی ادبیات است مسؤولیت برگزاری این مراسم را به‌عهده دارد.

او که در خیال با صائب و حافظ و فاضل همکلام است، دل در گروی محبت دخترکی معمار دارد و کار طراحی صحنه همایش را به او سپرده است.

13990412000189 Test NewPhotoFree - رمان عاشقانه «ایهام» در مدت کوتاه به چاپ دوم رفت

 

ایهام فضایی امروزی و مدرن دارد و در بستر زندگی واقعی و دنیای مجازی رخ می‌دهد‌.

قهرمان داستان با شخصیت مذهبی پررنگی که دارد نه در پی هوس‌بازی است و نه به دنبال رقم زدن ماجرایی عاشقانه هم‌چون لیلی و مجنون. او که نمی‌داند عشقش یک‌طرفه است یا دو طرفه، آن را پنهان کرده است و سعی دارد غیرمستقیم از آن‌چه در دل دختر می‌گذرد باخبر شود.

نویسنده در این اتفاقات بر ایهام و ابهام ماجرا می‌افزاید و داستانی جذاب را خلق کرده است. «ایهام» که اولین رمان سید حسام الدین رایگانی است، مضمونی عاشقانه و دینی دارد.
انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  نامه نادران به رئیس‌جمهور | از دشمن توقع همراهی و حل مشکلات داخلی نداشته باشید

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها