پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

رفع کمبودهای بیمارستان رابر به همت خیران

به گزارش جامعه نیوز:

 رفع کمبودهای بیمارستان رابر به همت خیران

آقاملایی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رابر اظهار اشت: با همت خیران و پیگیری نماینده مردم شهرستان‌های ابر و همراهی و همکاری مسئولان، طی ماه‌های اخیر بیمارستان رابر مجهز به دستگاه‌هایی شده که تا حدودی از آلام مردم این شهرستان می‌کاهد.

مدیر داخلی بیمارستان امام خمینی (ره) رابر افزود: بروزترین دستگاه بیوشیمی که یکی از بزرگترین چالش‌های ما بود به‌صورت هیئت امنایی با اعتبار حدود یک میلیارد تومان خریداری شده و ما برای انجام آزمایشات دیگر به شهرستان‌های همجوار وابسته نیستیم و از این پس هیچ آزمایشی ارجاع داده نخواهد شد.

وی با اشاره به راه‌اندازی خیریه بیمارستان و قدردانی از خیرین تصریح کرد: سه دستگاه آزمایشگاهی وی بی جی، دستگاه سدیم پتاسیم و یک دستگاه فور آزمایشگاهی نیز با کمک خیرین خریداری شده است.

آقاملایی افزود: با توجه به کمبود دستگاه دیالیز، باید بیماران را به بافت وکرمان ارجاع دهیم که یک دستگاه دیالیز نیز طی هفته‌های اخیر خریداری شده و می‌توانیم ظرفیت پذیرش بیماران دیالیزی را افزایش دهیم.

آقاملایی یکی از خواسته‌های به‌حق شهروندان رابر را استقرار دستگاه زردی در بیمارستان عنوان کرد و اظهارداشت: این دستگاه نیز خریداری و دربیمارستان مستقر شده است و همه روزه بدون خونگیری انجام می‌شود.

مدیر داخلی بیمارستان امام خمینی (ره) رابر از خرید یک دستگاه نوارقلب، دستگاه الکتروشوک، ۳۰ تخت بزرگسال، دو تخت اطفال نیز با پیگیری امام جمعه، فرماندار، مدیرشبکه بهداشت و همراهی شرکت مس خبر داد.

وی راه‌اندازی کامل دو ساختمان استقرار پزشکان و دو ساختمان با پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصد، دستگاه امحاء زباله، ساختمان اکسیژن‌ساز، تصفیه‌خانه فاضلاب، تجهیز آمبولانس‌های بیمارستان به مانیتورینگ علائم حیاتی و زیباسازی بیمارستان و… را ازدیگر فعالیت‌های عمرانی این مرکز برشمرد.

این خبر را هم ببینید:  آیت‌الله رئیسی کسب مدال طلای المپیک را به سجاد گنج‌زاده تبریک گفت

انتهای پیام/۸۰۰۳۰/ق


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *