پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

رفع مشکلات خوزستان نیازمند یک روحیه جهادی و بسیجی است/ نسبت به استفاده از مدیران پروازی باید تجدید نظر شود

به گزارش جامعه نیوز:

 رفع مشکلات خوزستان نیازمند یک روحیه جهادی و بسیجی است/ نسبت به استفاده از مدیران پروازی باید تجدید نظر شود

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری فارس، آیت الله سید ابراهیم رئیسی جمعه شب در جلسه شورای اداری استان خوزستان درجمع مدیران استان، تعریف یک برنامه کوتاه مدت برای رفع مشکلات را ضروری و فوری دانست و اظهارداشت: مدیران استان باید پیش بینی کنند که چه اقداماتی باید انجام دهیم تا هرچه سریعتر مشکلات استان حل شود و در این راه مدیران باید کار را با جدیت دنبال کنند و به نامه نگاری با مرکز بسنده نکنند.

آیت الله رئیسی با بیان اینکه باید با تلاش شبانه روزی نسبت به جبران عقب ماندگی ها اقدام کنیم، تاکید کرد: این کار با یک روحیه جهادی و بسیجی شدنی است و باید مانند دوران دفاع مقدس برای رفع موانع و مشکلات عمل کنیم.

رئیس جمهور در ادامه با بیان اینکه حل مشکلات استان و انجام کارها نیازمند این است که مدیران در استان مستقر باشند و با مدیران پروازی کار انجام نمی شود، گفت: باید درمورد مدیران پروازی تجدید نظر صورت گیرد.

آیت الله رئیسی در ادامه نظارت مداوم بر روند انجام امور را ضروری خواند و گفت: نظارت بویژه نظارت درون سازمانی با چشمان بینای مدیران استان باید همواره در دستور کار باشد.

رئیس جمهور همچنین ایجاد اشتغال و رفع مشکل بیکاری در استان خوزستان را از جمله موضوعات مهم و در دستور کار دولت عنوان کرد و گفت: از هر طرحی در راستای ایجاد اشتغال در استان حمایت می کنیم.

این خبر را هم ببینید:  پیام تسلیت تعدادی از مسوولان در پی حادثه کلینیک سینااطهر

ادامه دارد…


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *