رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۵ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 17 May

به گزارش جامعه نیوز:  رفع تصرف ۶۴۷۰ متر مربع از اراضی اداره کل راه و شهرسازی سیستان وبلوچستان عطا الله اکبری امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار کرد: یگان حفاظت این اداره کل در یک ماه اول سال ۶۴۷۰ متر مربع از اراضی دولتی تحت تولیت این اداره کل به […]

به گزارش جامعه نیوز:

 رفع تصرف ۶۴۷۰ متر مربع از اراضی اداره کل راه و شهرسازی سیستان وبلوچستان

عطا الله اکبری امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار کرد: یگان حفاظت این اداره کل در یک ماه اول سال ۶۴۷۰ متر مربع از اراضی دولتی تحت تولیت این اداره کل به ارزش بیش از ۳۳ میلیارد ریال از تصرف اشخاص سودجو خارج کرد.

وی همراهی و همدلی نیروی انتظامی و دستگاه قضایی در رفع تصرف اراضی دولتی را قابل تقدیر دانست و از همکاری آنها در این زمینه قدردانی کرد.

اکبری با بیان اینکه افراد فرصت طلب و سودجو از عدم آگاهی و شناخت مردم به قوانین سوء استفاده می‌کنند، تصریح کرد: مردم در معاملات خود شرایط احتیاط را رعایت کرده و پس از استعلامات لازم از اداره کل راه و شهرسازی و سایر ادارات مربوطه نسبت به خرید ملک اقدام کنند و در مواجهه با زمین‌خواری با شماره تلفن شبانه روزی ١۶۵۶یگان حفاظت اطلاع دهند.

وی افزود: صاحبان ماشین‌آلات سنگین (لودر، بیل مکانیکی، کامیون و …) توجه داشته باشند، در صورت هرگونه همکاری با متصرفین اراضی برای تسطیح زمین و آماده‌سازی ساخت‌وساز غیر مجاز ماشین‌آلات آنان برای فرایند قضایی توقیف می‌شود.

انتهای پیام/۷۵۰۰۵


این خبر را هم ببینید:  استقلالی‌ها چند ساعت مانده به دربی پاداش گرفتند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها