پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
رضوانی: بلاتکلیفی قیمت نان تهران را در شورای برنامه ریزی استان پیگیری می‌کنم - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

رضوانی: بلاتکلیفی قیمت نان تهران را در شورای برنامه ریزی استان پیگیری می‌کنم

به گزارش جامعه نیوز:

 رضوانی: بلاتکلیفی قیمت نان تهران را در شورای برنامه ریزی استان پیگیری می‌کنم

به گزارش خبرگزاری فارس از تهران، بلاتکلیفی نرخ نان در استان تهران باعث شده است شاهد قیمت‌های متفاوت نان باشیم که در این باره هیچ یک از مسؤولان همتی برای رفع این مشکل نداشته و توپ را در زمین دیگری می‌اندازند برای مثال عباس قبادی دبیر ستاد تنظیم بازار کشور قیمت نان در اختیار استانداری‌های کشور اعلام می‌کند و هرگونه اظهار نظر در مورد افزایش قیمت نان را قانونی نمی‌داند از طرفی استاندارای تهران اشاره دارد که ما پیشنهاد را به وزارت کشور داده‌ایم و منتظر نظر آنها هستیم و به گفته رئیس اتحادیه نانوایان سنتی تهران تعیین نرخ نان استان به جلسه هیئت دولت موکول شده است.

غلامحسن رضوانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در این باره در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: متاسفانه این تنها موردی نیست که دستگاه‌های صد در صد دولتی به جای اینکه در سطح بالاتری هماهنگ شوند این ناهماهنگی‌ها را بهانه‌ای برای روی زمین ماندن و حل نشدن مشکلات مردم می‌کنند.

وی گفت: در جلسات شورای برنامه ریزی استان که عضو آن هستم موضوع بالا تکلیفی قیمت نان را پیگیری می‌کنم.

نماینده مردم تهران افزود: باید به این مسئله در چارچوب قانون پرداخته شود اگر لازم است افزایش قیمت داشته باشیم باید طبق مقررات با طی مراحلش انجام و ابلاغ شود نه اینکه موضوع را رها کرد و هیچ تصمیمی نگرفت.

رضوانی خاطرنشان کرد: تا زمانی که نرخ جدیدی مصوب نشده است همه نانواها باید مطابق نرخ مصوب عمل کنند در عین حال اگر نظری دارند از طریق اتحادیه‌ها منعکس کنند و همچنین مأموران و بازرسان موظف هستند که اگر اجحافی در حق مردم می‌شود با آنها برخورد داشته باشند.

این خبر را هم ببینید:  دولت فقط نیمی از تکلیف برنامه ششم درباره برق حرارتی را محقق کرد/رمز ارزها دلیل ۱۰ درصد خاموشی های برق

انتهای پیام/۶۷۰۷۸/