رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 9 May

به گزارش جامعه نیوز:  رشد ۱۵ برابری بارگیری راه‌آهن لرستان فخرالدین پیروزفر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد، اظهار داشت: در فروردین ماه امسال با توجه به رایزنی‌های صورت گرفته با شرکت‌های سیمان دورود و پتروشیمی خرم‌آباد صورت گرفته میزان بارگیری ریلی در لرستان ۱۵ برابر نسبت به سال گذشته  رشد داشته است. […]

به گزارش جامعه نیوز:

 رشد ۱۵ برابری بارگیری راه‌آهن لرستان

فخرالدین پیروزفر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد، اظهار داشت: در فروردین ماه امسال با توجه به رایزنی‌های صورت گرفته با شرکت‌های سیمان دورود و پتروشیمی خرم‌آباد صورت گرفته میزان بارگیری ریلی در لرستان ۱۵ برابر نسبت به سال گذشته  رشد داشته است.

وی با بیان اینکه در این مدت ۴۸ هزار و ۷۰۰ تن بارگیری در راه‌آهن لرستان صورت گرفت است، ادامه داد: این بارها توسط ۸۷۰ واگن جابه جا شده است.

 مدیرکل راه آهن لرستان بیان کرد:  در سال گذشته راه‌آهن لرستان ۱۸۲ هزارتن از مبادی راه آهن بارگیری و از طریق خطوط ریلی استان جابجا شده است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۲ درصد افزایش داشته ایم همچنین طی این مدت تن کیلومتر بار حمل شده خالص و ناخالص رشد ۶ درصدی داشته است.

پیروزفر با اشاره به اینکه  بیش از ۱۱۲ هزار مسافر حومه‌ای و بین شهری از طریق راه آهن لرستان در سال ۹۹ جابجا شدند، تصریح کرد: ارتقا سرعت بازرگانی و همچنین کاهش هزینه ها با برنامه‌ریزی دقیق و تلاش همکاران ، بهره وری لکوموتیو در مقایسه با سال قبل ، رشد ۱۹ درصدی بمبلغ (۳۳۰ میلیارد ریال) داشته است.

انتهای پیام/۸۵۰۲۰


این خبر را هم ببینید:  بسته خبری پلیس مازندران| از توقیف محموله ۱۵۰ کیلویی مواد مخدر در ساری تا کشف ۱۰ فقره سرقت سیم و کابل برق در نکا

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها