رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 80 خبر


  • چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۴ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 21 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  رشته تحصیلی دختر حسن روحانی نسبت و قرابتی با رشته‌های دانشگاه بهشتی ندارد به گزارش خبرگزاری فارس، روابط عمومی دانشگاه شهید بهشتی در پی انتشار خبری با عنوان «تخصیص ۱۰۰ میلیارد تومان از اعتبارات کرونا به دانشکده محل تدریس دختر حسن روحانی» جوابیه‌ای ر صادر کرد. متن کامل به شرح ذیل است:  […]

به گزارش جامعه نیوز:

 رشته تحصیلی دختر حسن روحانی نسبت و قرابتی با رشته‌های دانشگاه بهشتی ندارد

به گزارش خبرگزاری فارس، روابط عمومی دانشگاه شهید بهشتی در پی انتشار خبری با عنوان «تخصیص ۱۰۰ میلیارد تومان از اعتبارات کرونا به دانشکده محل تدریس دختر حسن روحانی» جوابیه‌ای ر صادر کرد.

متن کامل به شرح ذیل است: 

۱- دختر حسن روحانی هیچگاه عضو هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی نبوده و مطلقات به عنوان حق‌التدریس نیز در این دانشگاه حضور نداشته و بنا بر اطلاعات موجود، رشته تحصیلی ایشان نسبت و قرابتی با رشته‌های تحصیلی دانشگاه شهید بهشتی ندارد.

۲- دولت جمهوری اسلامی ایران هیچگاه چنین مبلغی را به دانشگاه شهید بهشتی اختصاص نداده است.

۳- دانشگاه شهید بهشتی از سال ۱۳۹۱ تاکنون هیچگونه ملکی را خریداری نکرده و قصد خرید نیز نداشته است.

۴- بهتر بود خبرگزاری فارس در جهت اطلاع‌رسانی صحیح این موضوع را از دانشگاه شهید بهشتی استعلام می‌نمود و در صورت صحت، اقدام به نشر آن می‌کرد.

۵- نماینده مجلس شورای اسلامی و یا هر فرد دیگری حق دارد عملکرد مسؤولان را مورد نقد و ارزیابی قرار دهد، اما اشاعه کذب خلاف قوانین است، لذا این دانشگاه شکایت از آقای علیرضا نظری نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی برای طرح مطالب خلاف واقع را برای خود محفوظ می‌دارد.

۶- از خبرگزاری فارس، انتظار می‌رود بر اساس قانون مطبوعات عینا نسبت به درج و نشر این جوابیه اقدام نماید.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها