پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
رسوب کالا در گمرک از 110 هزار به 180 هزار کانتینر رسیده است - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

رسوب کالا در گمرک از ۱۱۰ هزار به ۱۸۰ هزار کانتینر رسیده است

به گزارش جامعه نیوز:

 رسوب کالا در گمرک از ۱۱۰ هزار به ۱۸۰ هزار کانتینر رسیده است

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، سیدکاظم دلخوش نماینده صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی امروز (دوشنبه ۵ آبان) در جلسه علنی و در تذکر شفاهی اظهار داشت: تبدیل وضعیت قراردادی و شرکتی نیروهای آتش‌نشانی و نیروهای پاکروب شهرداری باید از سوی دولت هر چه سریع‌تر انجام شود.

وی با اشاره به رسوب کالا در گمرکات افزود:‌قرار بود جلسه‌ای در مجلس برای وضعیت کرونا تشکیل شده و آخرین وضعیت این ویروس را بدانیم این در حالی است که متاسفانه در این شرایط شاهد رسوب کالا در گمرکات هستیم.

نماینده صومعه‌سرا در مجلس تصریح کرد: رسوب کالا از ۱۱۰ هزار به ۱۸۰ هزار کانتینر رسیده و مجلس باید برای برای این موضوع تیمی را تشکیل دهد این در حالی است که سویا و کنجاله موجود در گمرک حال فاسد شدن است و مرغ به کیلوی ۲۸ هزار تومان رسیده است.

دلخوش گفت:‌شرایط استان‌های شمالی مانند استان‌های جنوبی در مصرف برق است لذا از وزارت نیرو می‌خواهم با توجه به اصلاح تعرفه گذاری صورت گرفته این موضوع را هم در دستور کارشان قرا دهند.

امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نائب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر دلخوش گفت:‌رسوب کالا در گمرک با توجه به مصوبه اخیر شورای اقتصادی سران قوا بایستی کاهش پیدا می‌کرد لذا از کمیسیون‌های تخصصی مجلس می‌خواهم گزارشی در این زمینه آماده کند.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  جهانگیری از نمایشگاه دستاورد‌های ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) بازدید کرد