پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

رستمی: رژیم صهیونیستی پاسخ جنایات خود را در تل آویو دریافت می‌کند/ هیمنه پوشالی اسرائیل برای همه نمایان شده

به گزارش جامعه نیوز:

 رستمی: رژیم صهیونیستی پاسخ جنایات خود را در تل آویو دریافت می‌کند/ هیمنه پوشالی اسرائیل برای همه نمایان شده

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری فارس، حجت الاسلام رستمی رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها در خطبه‌های نماز عید فطر که در محل دانشگاه تهران برگزار شد، گفت: به ما سفارش شده است که مبادا نسبت به وضعیت مسلمانان بی تفاوت باشیم امروز اوضاع فلسطین بیانگر این است که خط فکری کسانی که تصور می‌کردند می‌توان با سازش و گفتگو و تسلیم شدن در مقابل ابرقدرت‌های جهان و سازوکار‌های نظام سلطه حقوق ملت‌های مظلوم را محقق کرد، شکست خورده است.

وی تصریح کرد: یاسر عرفات از جمله کسانی بود که خط سازش را در پیش گرفت او با ورود به سازمان ملل اسلحه خود را کنار گذاشت و شاخه زیتون به دست گرفت و گفت ما به دنبال صلح هستیم، اما دیدیم که چگونه مستکبران او را از بین بردند.

رستمی با بیان اینکه امروز خط مقاومت در مقابل خط سازش قرار گرفته و این خط، خط ایمان و نصرت الهی است، تصریح کرد: خط مقاومت برگرفته از انقلاب، امام و شهدای ما است و به برکت آن مقاومت اسلامی و ایمانی شاهد ظهور مولود‌هایی همچون انصارالله و حزب الله و بیداری اسلامی هستیم.

وی از شهید سلیمانی به عنوان علمدار خط مقاومت نام برد و افزود: به برکت خون شهدای مقاومت ملت فلسطین که یک روز حتی جرات به دست گرفتن سنگ را نداشتند امروز موشک‌های خود را به مانند صاعقه بر سر اسرائیلی‌ها فرود می‌آورند و در واقع امروز کار به جایی رسیده که هیمنه پوشالی رژیم صهیونیستی برای همه نمایان شده است.

این خبر را هم ببینید:  هوا در ۲ منطقه مشهد برای گروه‌های حساس ناسالم است

رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها گفت: باور همه بر این بود که باریکه تحت محاصره غزه نمی‌تواند در مقابل حملات رژیم صهیونیستی تاب بیاورد، اما گروه‌های مقاومت نشان دادند که اگر غلطی از اسرائیل سر بزند با موشک‌های سجیل چه بلایی بر سر آن‌ها می‌آورند.

وی با اشاره به شکست رژیم صهیونیستی در جنگ‌های ۳۳ روزه، ۲۲ روزه و ۸ روزه تصریح کرد: امروز شاهد تهدید اسرائیل در پایتخت این رژیم جعلی هستیم به گونه‌ای که اسرائیلی‌ها پاسخ جنایات خود را در تل آویو دریافت می‌کنند.

رستمی در بخش دیگری از اظهارات خود به جنایات تروریستی اخیر در افغانستان و کشته شدن ۸۰ دانش آموز دختر اشاره کرد و افزود: این جنایت نتیجه ورود جنایتکاران آمریکایی در منطقه است در واقع هر کجا که آمریکایی‌ها وارد شدند فساد، بیچارگی، قتل و خون ریزی هم به همراه آن‌ها وارد آن منطقه شده است و از این رو بود که رهبر معظم انقلاب فرمودند که آمریکا باید از منطقه خارج شود.

رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها اظهار داشت: موشکباران عین الاسد به معنای انتقام سخت نبوده و انتقام سخت زمانی محقق می‌شود که آمریکا از منطقه خارج شود.

وی همچنین به ثبت نام کاندیدا‌های سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و افزود: متاسفانه هم زمان با شروع ثبت نام نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری شاهد ثبت نام‌های بی موردی از سوی افرادی بودیم که صلاحیت ثبت نام ندارند و این مسئله‌ای است که باید اصلاح شود.

رستمی بر ضرورت اجرای شروط جدید شورای نگهبان برای ثبت نام کاندیدا‌های سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از سوی کارگزاران تاکید کرد و افزود: ما به فضل الهی و با استقامت ملت ایران دوره سختی‌ها و فشار‌های حداکثری را پشت سر گذاشته ایم و در این دوران شاهد پیوستن بدخواهان کشورمان به زباله دان تاریخ بوده ایم در نتیجه دشمن به این نتیجه رسیده که فشار حداکثری نتیجه‌ای ندارد به هر روی ما امروز نیازمند روی کار آمدن یک دولت مقتدر برای چانه زنی در راستای حقوق ملت ایران و اصلاح وضع موجود هستیم.

این خبر را هم ببینید:  اوزیل همچنان از آرسنال حقوق می گیرد

رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها با تاکید بر اینکه ما امروز نیازمند انتخاب درست هستیم، اظهار داشت: بنا بر توصیه‌های رهبر معظم انقلاب رئیس جمهور منتخب باید مومن، انقلابی، عدالتخواه، پاک دست، اهل مبارزه با فساد، جهادی و باورمند به جوانان باشد.

وی با اشاره به اینکه از نظر رهبر معظم انقلاب تحول شاه کلید حل مشکلات کشور است اضافه کرد: لازمه تحول روی کار آمدن دولتی انقلابی است که به جوانان انقلابی معتقد باشد.

انتهای پیام/


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *