رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 6 May

به گزارش جامعه نیوز:  رزمایش همدلی احسان رمضان در اصفهان با توزیع ۲۰ هزار بسته معیشتی به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، عصر امروز مراسم آغاز طرح «احسان رمضان» به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در مصلی اصفهان آغاز شد و در این طرح به همت خیران ۲۰ هزار بسته معیشتی در اختیار […]

به گزارش جامعه نیوز:

 رزمایش همدلی احسان رمضان در اصفهان با توزیع ۲۰ هزار بسته معیشتی

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، عصر امروز مراسم آغاز طرح «احسان رمضان» به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در مصلی اصفهان آغاز شد و در این طرح به همت خیران ۲۰ هزار بسته معیشتی در اختیار نیازمندان قرار خواهد گرفت.

آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد در حاشیه این مراسم اظهار داشت:  طرح مواسات طرح عظیم و اسلامی است، طبق فرمایشات مقام معظم رهبری کرونا بلای بدی است اما اثاری همچون مواسات، همدردی، صدقه را در بین مسلمان ایجاد کرد.

نماینده ولی فقیه در اصفهان ادامه داد: ماه رمضان، ماه انفاق و یاری‌گری و روز ۱۵ رمضان مصادف با ولادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) یکی از بهترین روزها جهت کمک به نیازمندان است.

وی افزود: امیدواریم خداوند به ما عنایت داشته باشد تا بتوانیم روحیه مواسات را حتی پس از ریشه کن شدن ویروس کرونا  داشته باشیم.

تورج حاج‌رحیمیان نیز در خصوص طرح احسان رمضان اظهار داشت: این طرح در راستای رزمایش‌های همدلی ستاد اجرایی فرمان امام راحل (ره) به همت جهادگران در اصفهان برگزار شد، در این طرح ۲۰ هزار بسته معیشتی میان نیازمندان و مناطق محروم استان توزیع خواهد شد.

 

 

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) اصفهان ادامه داد: این بسته‌ها توسط ۲۰۰ گروه جهادی در سطح استان توزیع خواهد شد؛ رزمایش همدلی احسان که در مناسبت‌های مختلف با نام‌های مختلف صورت می‌گیرد به دنبال رساندن بسته‌های معیشتی، بهداشتی به نیازمندان و تقویت خانواده‌های محروم است، امیدواریم به برکت این روز مقدس بتوانیم این بسته‌ها را به صاحبان اصلی خودشان برسانیم.

این خبر را هم ببینید:  2 فینال بزرگ در لالیگا؛ امتحان سخت مسی و سیمئونه پس از هدیه زیدان +عکس و فیلم

انتهای پیام/۶۳۱۰۷/ج/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها