رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  رد پای آمریکا و صهیونیست‌ها در اختلافات مرزی ارمنستان و آذربایجان مشاهده می‌شود ولی اسماعیلی نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به درگیری‌های مرزی ارمنستان و جمهوری آذربایجان گفت: ‌این درگیری‌ها نتیجه دخالت‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه است و […]

به گزارش جامعه نیوز:

 رد پای آمریکا و صهیونیست‌ها در اختلافات مرزی ارمنستان و آذربایجان مشاهده می‌شود

ولی اسماعیلی نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به درگیری‌های مرزی ارمنستان و جمهوری آذربایجان گفت: ‌این درگیری‌ها نتیجه دخالت‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه است و رد پای نفوذ آنها در این مسأله مشاهده می‌شود.

وی افزود: آمریکا و صهیونیست‌ها با ایجاد این درگیری‌ها به دنبال ایجاد نا آرامی در مناطق نزدیک به مرزهای ایران هستند و قصد دارند قدم به قدم درگیری و ناآرامی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به مرزهای ایران نزدیک‌تر سازند.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آنها سعی دارند تا از این طریق منطقه اطراف ما را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ناامن کنند و شرایط را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای ما دشوار سازند.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: ما از دولت‌های آذربایجان و ارمنستان می‌خواهیم تا در این باره خوشتن‌دار باشند و اجازه ندهند آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها در منطقه پایشان باز شود.

وی در پایان گفت: بدیهی است که نفوذ و دخالت آمریکا محدود به یک درگیری مرزی نخواهد بود و این مقدمه‌ای رأی نفوذ بیشتر آنها در منطقه است.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                              


این خبر را هم ببینید:  واکنش سردار قاآنی به حادثه آتش سوزی ناو آمریکایی/ روزهای بسیار سختی در انتظار آمریکا و رژیم صهیونیستی است

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها