رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 6 May

به گزارش جامعه نیوز:  رد صلاحیت ۹ نفر از داوطلبین شورای اسلامی شهر یاسوج به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج امروز مراتب تایید یا رد صلاحیت داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهرستان بویراحمد ابلاغ شد.  رئیس ستاد انتخابات شهرستان بویراحمد از رد صلاحیت ۹ نفر از داوطلبان شهر یاسوج در هیئت نظارت شهرستان خبر […]

به گزارش جامعه نیوز:

 رد صلاحیت ۹ نفر از داوطلبین شورای اسلامی شهر یاسوج

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج امروز مراتب تایید یا رد صلاحیت داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهرستان بویراحمد ابلاغ شد.

 رئیس ستاد انتخابات شهرستان بویراحمد از رد صلاحیت ۹ نفر از داوطلبان شهر یاسوج در هیئت نظارت شهرستان خبر داد.

 فرماندار بویراحمد تصریح کرد:  از سرجمع ۱۲ نفر، ۹ نفر مربوط به شهر یاسوج، دو نفر مادوان و یک نفر در شهر گراب ردصلاحیت شده‌اند.

وی تعداد داوطلبین نهایی شده در شهر یاسوج را تاکنون ۱۲۵ نفر عنوان کرد و افزود:  ۱۸ نفر در مادوان ۱۲ نفر چیتاب و ۲۵ نفر در گراب سفلی نیز ثبت نام آنها نهایی شده است.

 فرماندار بویراحمد با بیان اینکه ۱۸۰ نفر در عرصه رقابت‌های انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان بویراحمد در چهار شهر یاسوج، مادوان، چیتاب و گراب سفلی به رقابت می‌پردازند اظهار داشت: در مرحله نخست ۲۲۰ نفر داوطلب برای حضور در این انتخابات ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد ۱۰ نفر انصراف خود را به صورت مکتوب به این فرمانداری ارائه دادند.

 بنابراین گزارش هیئت نظارت استان بمدت سیزده روزه شکایت داوطلبانی که توسط هیئت های اجرایی و نظارت شهرستان ردصلاحیت شده‌اند را مورد بررسی و رسیدگی نهایی قرار می دهد.

 فرماندار بویراحمد در پایان افزود: نظر قطعی و نهایی هیئت نظارت استان در خصوص تایید یا رد صلاحیت داوطلبانی که شکایت کرده‌اند در مورخه ۲۴ اردیبهشت توسط فرمانداری ابلاغ خواهد شد.

انتهای پیام/۸۲۰۰۹


این خبر را هم ببینید:  اجرای مانور تعیین سهمیه انرژی در صنعت آب و برق سمنان

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها