رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 136 خبر


  • چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۰ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 12 May

به گزارش جامعه نیوز:  رد صلاحیت ۱۱۳ نفر از داوطلبان انتخابات شوراهای شهر در رباط کریم به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس، ظهر امروز نظام ملکشاهی فرماندار شهرستان رباط‌کریم در خصوص تایید یا رد صلاحیت داوطلبان اظهار کرد: رسیدگی به صلاحیت ۳۰۶ داوطلب ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر پس از بررسی هیأت نظارت شهرستان به […]

به گزارش جامعه نیوز:

 رد صلاحیت ۱۱۳ نفر از داوطلبان انتخابات شوراهای شهر در رباط کریم

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس، ظهر امروز نظام ملکشاهی فرماندار شهرستان رباط‌کریم در خصوص تایید یا رد صلاحیت داوطلبان اظهار کرد: رسیدگی به صلاحیت ۳۰۶ داوطلب ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر پس از بررسی هیأت نظارت شهرستان به پایان رسید.

وی در خصوص تعداد رد صلاحیت شده‌ها گفت: از ۳۱۰ داوطلب ثبت‌نام شده، چهار نفر در همان روزهای نخستین انصراف خود را اعلام کردند و از مجموع نفرات باقیمانده، ۱۱۳ نفر رد صلاحیت شدند که ۷۵ نفر مربوط به شهر پرند، ۳۸ داوطلب ثبت‌نام شده در شهر رباط‌کریم و ۷ نفر در نصیرشهر بوده‌اند.

فرماندار رباط‌کریم با اشاره به تأیید صلاحیت ۱۹۳ نفر بیان کرد: از این آمار تنها یک نفر از پرند، یک نفر از رباط کریم و دو نفر از نصیرشهر در شورای شهر دوره پنجم حضور داشتند که تأیید صلاحیت شده‌اند.

ملکشاهی در خصوص نحوه اطلاع‌رسانی به شهروندان افزود: در بازه زمانی امروز با داوطلبان تماس گرفته خواهد شد و آن‌ها با حضور در فرمانداری و مراجعه به واحد حراست برگه تأیید یا رد صلاحیت خود را دریافت خواهند کرد.

وی در پایان درباره نحوه اعتراض داوطلبان ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر عنوان کرد: دواطلبان رد صلاحیت شده در هیأت اجرایی و نظارت شهرستان از روز نهم تا دوازدهم اردیبهشت ماه به مدت ۴ روز فرصت دارند شکایت خود را به هیأت نظارت استان ارائه کنند و طی ۱۳ روز، رسیدگی و بررسی نهایی شکواییه‌ها بررسی خواهد شد و ابلاغ نظر قطعی و نهایی هیأت نظارت استان در خصوص نتیجه شکایت داوطلبان به ستاد انتخابات استان تهران در ظرف یک روز ارسال خواهد بود. هم چنین در روز بیست و سوم ابلاغ نظر قطعی و نهایی هیأت نظارت استان توسط فرمانداری به داوطلبانی که شکایت کرده بودند اعلام خواهد شد.

این خبر را هم ببینید:  طرح زوج و فرد اصناف گروه دو از شنبه اجرا می‌شود

انتهای پیام/س


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها