رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۷ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 25 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  رحمتی مدیرکل ارزیابی عملکرد، بازرسی و رسیدگی به شکایات مجلس شد به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، بابک نگاهداری، مشاور و رییس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی در حکمی مسعود رحمتی را به عنوان مدیرکل ارزیابی عملکرد، بازرسی و رسیدگی به شکایات مجلس شورای اسلامی منصوب کرد. در بخشی از حکم رئیس […]

به گزارش جامعه نیوز:

 رحمتی مدیرکل ارزیابی عملکرد، بازرسی و رسیدگی به شکایات مجلس شد

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، بابک نگاهداری، مشاور و رییس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی در حکمی مسعود رحمتی را به عنوان مدیرکل ارزیابی عملکرد، بازرسی و رسیدگی به شکایات مجلس شورای اسلامی منصوب کرد.

در بخشی از حکم رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی خطاب به مسعود رحمتی آمده است:

«نظر به تعهد دینی و انقلابی و سوابق ارزنده، جنابعالی را به عنوان مدیرکل ارزیابی عملکرد، بازرسی و رسیدگی به شکایات مجلس شورای اسلامی منصوب می نمایم.

 رئیس حوزه ریاست مجلس در این حکم، اهم وظایف مدیرکل ارزیابی عملکرد، بازرسی و رسیدگی به شکایات مجلس را برنامه ریزی و اقدام به ارزیابی عملکرد و بازرسی از حوزه های مختلف مجلس با توجه ویژه به سیاست های کلی نظام قانونگذاری و رویکردهای تحولی کارآمد سازی، هوشمندسازی، شفاف سازی و مردمی سازی و طراحی ساز و کارهای لازم برای شناسایی، معرفی و تقدیر از برترین های عملکردی مجلس در بخش های گوناگون مجلس، بر شمرده است. 

نگاهداری در پایان این حکم انتصاب،  توفیق روز افزون  رحمتی را در انجام این مسئولیت خطیر از خداوند منان مسألت کرده است».

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها