رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 10 خبر


  • جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹
  • الجمعة ۸ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 22 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  رحمانی فضلی: با حداقل حضور و استفاده از فضای مجازی سالگرد شهید سلیمانی برگزار می شود به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و فرمانده قراگاه عملیاتی مبارزه با بیماری کرونا در برنامه نگاه یک، در مورد ستاد «مکتب حاج قاسم سلیمانی»، گفت: وطیفه ما است […]

به گزارش جامعه نیوز:

 رحمانی فضلی: با حداقل حضور و استفاده از فضای مجازی سالگرد شهید سلیمانی برگزار می شود

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و فرمانده قراگاه عملیاتی مبارزه با بیماری کرونا در برنامه نگاه یک، در مورد ستاد «مکتب حاج قاسم سلیمانی»، گفت: وطیفه ما است یاد خاطره و تلاش های این عزیزان را گرامی بداریم. چهره شهید سلیمانی، به عنوان یک چهره نظامی معرفی می شود اما واقعیت این است که ایشان تفرکات بلند، آینده نگرانه، دیپلماتی بلند پایه و دارای اخلاق عارفانه بودند.

وی ادامه داد: گاهاً در شورای عالی امنیت ملی تصمیات مهمی را می گرفتند. این نوع بزرگداشت ها بخاطر این است که این شهدا باید به عنوان درس و سرمشق باشند. مکتب به یک نوع تفکر و سبکی می گویند که در ابعاد مختلف باشد.

وزیر کشور خاطر نشان کرد: ستاد برنامه اش این است که با حداقل حضور و استفاده از فضای مجازی سالگرد شهید سلیمانی برگزار شود.

وی در مورد موضوع واکسن کرونا گفت: موضوع واکسن از ابتدا در برنامه همه کشورها که درگیر کرونا بود. با توجه به گواهی و تایید وزارت بهداشت دو تا سه مورد واکسن ایرانی به مراحل انسانی رسیده است.

وزیر کشور تصریح کرد: همیشه تاکید بر این بوده واکسنی در کشور استفاده شود که کمترین ریسک و بیشترین کارآیی را داشته باشد. این ها مسائلی نیست که مورد توجه قرار نگیرد.

ادامه دارد…


این خبر را هم ببینید:  اندیشکده‌های بسیج اساتید ضابط مدنی پایش سیاست‌های کلی نظام شدند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها