پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
رتبه اول امنیت را با تکیه بر مجاهدت‌­های پاسبان‌های حریم و بسیجیان به دست آورده‌ایم - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

رتبه اول امنیت را با تکیه بر مجاهدت‌­های پاسبان‌های حریم و بسیجیان به دست آورده‌ایم

به گزارش جامعه نیوز:

 رتبه اول امنیت را با تکیه بر مجاهدت‌­های پاسبان‌های حریم و بسیجیان به دست آورده‌ایم

سمیه رفیعی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره دلیرمردان و شیرزنانی که در راه دفاع از اسلام ، جان­شان را نثار کرده­اند و نزد خداوند متعال روزی می‌خورند، اظهار داشت: گرامی می‌دارم نام و یاد شهدای محیط­بان و جنگل­بان و ایثارگران عرصه طبیعت را که فداکارانه و داوطلبانه با دست‌های خالی، از مواهب الهی این سرزمین حفاظت کرده و جان خود را نثار کردند.

وی افزود: بر همگان روشن است در طلیعه گام دوم انقلاب اسلامی که پیام تمدن نوین اسلامی به ساحت ملت­‌های آزاده رسیده است، دشمن از کوچکترین امکانات خود در جهت سرکوب اهداف انقلاب اسلامی دریغ نکرده و هر روز و هر لحظه به دست ایادی خود در داخل و خارج کشور به هر نحوی، سعی در تضعیف ایران اسلامی داشته و دارد که اگر پشتیبانی مردم خداجو نبود، با این سوء مدیریت‌های داخلی نمی‌دانم چه بر سر کشور می‌آمد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی همچنین عنوان کرد: رتبه اول امنیت را با تکیه بر توان داخل و ثمره مجاهدت‌­های پاسبان‌های حریم این مرز و بوم، بسیجیان و نیروهای جهادی به دست آورده‌ایم ولیکن احساس امنیت اقتصادی را با تکیه بر اقتصاد برون­زا و گره زدن رونق تولید و گشایش ­های اقتصادی به سم مهلک «ببینیم نتایج مذاکرات چه می شود؟» از مردم گرفته‌ایم.

رفیعی بر همین اساس یادآور شد: لازمه زندگی امروز مردم، برخورداری از آرامش و دوری از تنش‌­های اقتصادی و سیاسی است. تنش‌هایی که ارمغان بی­‌کفایتی­‌های برخی مدیران است.

این خبر را هم ببینید:  حسناتی ها، رفقایشان و این روزهای کرونایی

وی همچنین تصریح کرد: بجای تسهیل کسب و کار، دست و پای کارآفرینان را بستیم و آنها را حیران و سرگردان قوانین متورم و مجوزهای بی سروته کردیم.

رفیعی ادامه داد: بجای تکیه بر توان داخل و اعتماد به جوانان و صاحب نظران داخلی، به وعده دلارهای خارجی اعتماد کردیم و سرمایه های ناب و جوان خود را تاراندیم.

رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بجای باور به تولید ملی که باید هویت اقتصادی ملی باشد، چشم امید به طرف­های خارجی دوختیم و با بی‌تدبیرهایمان امید مردم را نا امید کردیم.

رفیعی در خاتمه تصریح کرد: اما، برای ملتی که خدا محوری را سرلوحه خود قرار داد‌ه‌اند، بیم‌­ها می‌تواند تبدیل به امید شود؛ اگر مسئولان آنها مثل بهشتی ­ها و رجایی­‌ها و دیالمه­‌ها با مردم صادق باشند.

انتهای پیام/