رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
  • السبت ۲ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 16 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  ربیعی: مجوز انتقال پول برای خرید واکسن کرونا صادر شد به گزارش خبرگزاری فارس، سخنگوی دولت در رشته توئیتی نوشت: بالاخره پیگیری دولت،به خصوص تلاش  بی‌وقفه بانک مرکزی به ثمر نشست و یک بامداد پنجشنبه، مجوز انتقال پول برای خرید واکسن کرونا از طریق یک بانک صادر شد. دراین مرحله دویست […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ربیعی: مجوز انتقال پول برای خرید واکسن کرونا صادر شد

به گزارش خبرگزاری فارس، سخنگوی دولت در رشته توئیتی نوشت: بالاخره پیگیری دولت،به خصوص تلاش  بی‌وقفه بانک مرکزی به ثمر نشست و یک بامداد پنجشنبه، مجوز انتقال پول برای خرید واکسن کرونا از طریق یک بانک صادر شد. دراین مرحله دویست میلیون یورو اختصاص یافته و بانک مرکزی به هر میزان که لازم باشد منابع ارزی برای خرید واکسن کرونا تامین می‌کند.

وی ادامه داد: دولت از اولین روزها و هفته های شیوع کووید_۱۹ راهبرد تولید و خرید واکسن را در دستور کار خود داشت و به رغم موانع متعدد ضمن حمایت از تولید داخلی، برای خرید از  خارج و از راه ها و منابع مختلف تلاش کرد. امروز در هر دو زمینه، به موفقیت های امیدبخشی رسیده ایم.

ربیعی افزود: در دفاع از معیشت و  سلامت مردم کوتاه نخواهیم آمد و اطمینان داریم که فشار حداکثری و تحریم در برابر اراده مردم و همت دولت به زانو خواهد افتاد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  ۵۰۰ هزار خودرو در بازه ۹شب تا ۴ صبح جریمه شده‌اند/ اضافه شدن ۱۰۰ دستگاه اتوبوس در تهران به کمک سپاه

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها