رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
  • السبت ۹ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 23 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  ربیعی: دانش هسته‌ای ترورشدنی نیست به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، علی ربیعی سخنگوی دولت امروز (سه‌شنبه) در نشست خبری هفتگی خود با خبرنگاران، با تسلیت شهادت شهید محسن فخری زاده گفت: دانش هسته‌ای ترورشدنی نیست و مردم هم نه‌تنها تحت تأثیر اقدام دشمن قرار نگرفتند، بلکه هوشمندتر و متحدتر […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ربیعی: دانش هسته‌ای ترورشدنی نیست

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، علی ربیعی سخنگوی دولت امروز (سه‌شنبه) در نشست خبری هفتگی خود با خبرنگاران، با تسلیت شهادت شهید محسن فخری زاده گفت: دانش هسته‌ای ترورشدنی نیست و مردم هم نه‌تنها تحت تأثیر اقدام دشمن قرار نگرفتند، بلکه هوشمندتر و متحدتر نسبت به منافع ملی و در برابر دشمنان ملت شده‌اند.

وی، ترو شهید فخری زاده را اقدامی کاملا حساب شده برای دست بابی به چند هدف دانست و گفت: یک هدف آن‌ها بهم زدن آرامش روانی و ناامید کردن مردم از دست‌یابی به پیروزی در به عقب راندن فشار حداکثری بود.

ربیعی افزود: برهم زدن امنیت منطقه و مسدود کردن روزنه‌های صلح و آرامش و بهم خوردن فضای امنیت جهانی با توجه به تغییرات پیش رو که فرصتی برای احقاق حقوق ملت ایران فراهم می‌آورد،‌از دیگر اهداف این ترور بود.

وی تصریح کرد: با کمی دقت و رعایت پرتکل‌ها می‌توانستیم این جنایت را ناکام بگذاریم. دستگاه‌های امنیتی برای عدم تکرار چنین وقایعی باید تمام تلاش خود را به‌کار گیرند.

این خبر تکمیل می‌شود …


این خبر را هم ببینید:  قالیباف: ظرفیت‌های مجلس را تمام‌قد برای قوی کردن مردم سیستان و بلوچستان بکار می‌گیریم

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها