رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 10 May

به گزارش جامعه نیوز:  راه اندازی سامانه «اینوگام» برای تهرانی ها/ پیاده روی کنید، جایزه بگیرید به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس، امیر محسنی درباره راه اندازی فاز نخست سامانه «اینوگام» گفت: این اپلیکشن طرح مشترک میان سازمان ورزش و پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس است که به صورت آزمایشی در سطح مناطق […]

به گزارش جامعه نیوز:

 راه اندازی سامانه «اینوگام» برای تهرانی ها/ پیاده روی کنید، جایزه بگیرید

به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس، امیر محسنی درباره راه اندازی فاز نخست سامانه «اینوگام» گفت: این اپلیکشن طرح مشترک میان سازمان ورزش و پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس است که به صورت آزمایشی در سطح مناطق ۲۲گانه راه اندازی خواهد شد. 

وی با بیان اینکه اینوگام اپلیکشن تخصصی سازمان ورزش شهرداری است، افزود: این طرح ابتدا به مدت یک ماه در گوشی های اندروید و در فاز دوم در گوشی های  IOS راه اندازی خواهد شد. همچنین این طرح در فاز سوم در کلان شهرهای ایران اجرایی می شود. 

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران با تاکید بر اینکه راه اندازی نهایی این اپلیکشن در روز سوم خردادماه و همزمان با فتح خرمشهر در شهرتهران خواهد بود، یادآور شد: اپلیکشن “اینوگام” در طرح نهایی و در صفحات مجازی در دسترس شهروندان قرار خواهد گرفت تا با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا، شهروندان به انجام ورزش های انفرادی روی آورند.

محسنی در پایان خاطرنشان کرد: در این سامانه از شهروندان دعوت می شود با انجام فعالیت های ورزشی همچون راه رفتن، دویدن، دوچرخه سواری از امتیازهای مختلفی جهت استفاده در فروشگاه های ورزشی، دوره های آموزشی، برنامه های فرهنگی و هنری و… بهره مند شده تا گامی در جهت توسعه ورزش شهروندی و افزایش سلامت و شادابی جامعه برداشته شود.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  5 بازیکن برتر هفته چهارم لیگ قهرمانان/2 بازیکن استقلال در صدر

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها