رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 17 April

به گزارش جامعه نیوز:  راه‌های نظارت مردمی در این دوره از انتخابات شوراها طراحی شده است علی عزیزی رییس هیات نظارت بر انتخابات شورای اسلامی در شهرستان قدس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس اظهار داشت: در روز اول ثبت‌نام‌ها ۲۳ نفر، روز دوم ۱۵ نفر، روز سوم ۱۳ نفر، روز چهارم ۱۹ نفر […]

به گزارش جامعه نیوز:

 راه‌های نظارت مردمی در این دوره از انتخابات شوراها طراحی شده است

علی عزیزی رییس هیات نظارت بر انتخابات شورای اسلامی در شهرستان قدس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس اظهار داشت: در روز اول ثبت‌نام‌ها ۲۳ نفر، روز دوم ۱۵ نفر، روز سوم ۱۳ نفر، روز چهارم ۱۹ نفر و روز پنجم یعنی ۲۴ اسفند ماه ۳۰ نفر و در مجموع ۱۰۰ نفر ثبت نام داشته اند.

وی افزود: باتوجه به ترکیب هیات نظارت که این دوره اتفاق افتاده است، استقبال خوبی میان نامزدها بوده است و مطمئنا کسانی که بدون حاشیه هستند و دغدغه نظام را دارند از نکات مورد توجه در ترکیب هیات نظارت بوده است.

رییس هیات نظارت شهرستان قدس تاکید کرد: هیات نظارت یکی از ارکان مهم انتخابات است و با توجه به اینکه تمام مصوبات و اجراییات توسط هیات نظارت تایید می‌شود مخصوصا که برای بررسی صلاحیت ها قرار است اتفاق خوبی رقم بخورد و کمبودهایی که دوره های گذشته بوده است اجرایی نشود، بنابراین از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

وی خطاب به نامزدهای انتخاباتی اظهار داشت: توصیه می‌شود به قانون توجه داشته باشند، تخلفاتی که در دوره های گذشته بصورت کامل رصد نشده است این دوره لحاظ خواهد شد و در تایید صلاحیت ها لحاظ می‌شود و بنابر قانون رفتار خواهد شد و در تبلیغات انتخاباتی از قول های واهی و مرعوب کننده پرهیز شود، چون در این دوره برخورد قانونی خواهد شد.

عزیزی در خصوص مشارکت مردم در هیات نظارت گفت: با نصب بنر در سطح شهر راه‌های نظارتی مردمی که درنظر گرفته شده است اطلاع رسانی خواهد شد.

این خبر را هم ببینید:  اسناد مکاتبات سری گروهک «حرکة النضال» با سرویس اطلاعاتی عربستان سعودی

وی در پایان افزود: مردم باید کسانی را انتخاب کنند که مفید باشند، و به این نکته اهمیت دهند که اگر انتخاب درست صورت نگیرد تبعاتی دارد که قابل جبران نیست، لذا در رای دادن به  شناخت کافی، متفاوت نبودن فرد منتخب قبل و بعد انتخابات توجه کرد و قول‌های فراتر از حد کاندیداها قطعا قابل اجرا نیست و کسانی که در این زمین بازی می‌کنند برای شما مفید نخواهند بود.

انتهای پیام/ 

 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها