پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
راه‌اندازی کارگاه تولید ماسک در مسجد مقدس جمکران - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

راه‌اندازی کارگاه تولید ماسک در مسجد مقدس جمکران

به گزارش جامعه نیوز:

راه‌اندازی کارگاه تولید ماسک در مسجد مقدس جمکران

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، مجید سلیمیان با اشاره به اینکه پس از بازگشایی این مکان مقدس تمام تلاش خادمان مسجد مقدس جمکران بر رعایت پروتکل های بهداشتی به منظور ایجاد آرامش خاطر در زائران مسجد مقدس جمکران و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا بوده است، اظهار کرد: پیرو تاکید تولیت مسجد مقدس جمکران مبنی بر فراهم کردن امکانات لازم جهت رعایت پروتکل های بهداشتی در این مکان مقدس، کارگاه تولید ماسک در این مکان مقدس راه اندازی شده است.

وی ادامه داد: این کارگاه به همت خادمان مسجد مقدس جمکران با ظرفیت تولید دو هزار عدد ماسک در هفته راه اندازی شده که محصولات این کارگاه قابلیت شستشو و استفاده مجدد را نیز دارد .

مدیر پشتبانی مسجد مقدس جمکران با اشاره به اینکه این ماسک ها جهت استفاده خادمان مسجد تولید می شود، گفت: بخشی از این ماسک ها نیز در قالب بسته های بهداشتی بین زائران عرضه می شود.

سلیمیان با بیان اینکه طبق پروتکل های بهداشتی ارائه ملزومات عبادی همچون مهر و تسبیح در مسجد مجاز نیست، ابراز کرد: برای رفع نیاز زائران بسته هایی حاوی مهر، تسبیح، ماسک، دستکش و لیوان یکبار مصرف تهیه شده که با قیمت تمام شده درورودی های این مکان مقدس به زائران عرضه می شود.

وی در پایان با تاکید بر اینکه تمامی اماکن این مسجد مقدس در سه شیفت به صورت کامل ضد عفونی می شود، خاطرنشان کرد: اقدامات بهداشتی و پیشگیرانه در مسجد مقدس جمکران با تمام توان تا ریشه کنی ویروس کرونا ادامه خواهد داشت.

این خبر را هم ببینید:  حجت‌الاسلام تویسرکانی: «سردار ابوحمزه» هر سرمایه ای داشت برای نظام و ولایت پای کار آورده بود

انتهای پیام/۷۸۰۲۷/خ