رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز:  راه‌اندازی مرکز سایبری پلیس فتا در خراسان شمالی سردار مطهری زاده در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار کرد: تمام تلاش پلیس، رسیدگی به مشکلات و جلب رضایتمندی مردم است.   وی در خصوص راه‌اندازی مرکز فوریت‌های سایبری پلیس فتا گفت: این امکان فراهم‌شده است تا مردم عزیز به‌راحتی مشکلات و […]

به گزارش جامعه نیوز:

 راه‌اندازی مرکز سایبری پلیس فتا در خراسان شمالی

سردار مطهری زاده در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار کرد: تمام تلاش پلیس، رسیدگی به مشکلات و جلب رضایتمندی مردم است.  

وی در خصوص راه‌اندازی مرکز فوریت‌های سایبری پلیس فتا گفت: این امکان فراهم‌شده است تا مردم عزیز به‌راحتی مشکلات و درخواست‌های سایبری خود را از طریق این مرکز به اطلاع کارشناسان پلیس فتا برسانند. 

فرمانده انتظامی خراسان شمالی تصریح کرد: این مرکز به‌صورت ۲۴ ساعته آماده دریافت هرگونه شکایت و درخواست مردم است.

سردار مطهری زاده افزود: شهروندان گرامی می‌توانند با شماره‌گیری ٠۹۶۳۸٠ در طول شبانه‌روز حتی روزهای تعطیل با پلیس فتا ارتباط داشته باشند. 

فرمانده انتظامی استان بیان کرد: این موضوع می‌تواند به شهروندان کمک کند که اگر مشکل سایبری برایشان اتفاق افتاد بدون دغدغه و به‌سرعت مشکل خود را به کارشناسان اطلاع دهند. 

سردار مطهری زاده در پایان بابیان اینکه اطلاع‌رسانی، آگاه‌سازی و پیشگیری، از اولویت‌های پلیس فتا است، خاطرنشان کرد: با راه‌اندازی این مرکز امید است با برقراری ارتباط بدون واسطه‌ی پلیس فتا و مردم زمینه‌ساز افزایش دقت و سرعت عمل درروند رسیدگی به پرونده‌ها باشیم و شهروندان گرامی نیز علاوه بر تماس با این شماره می‌توانند از طریق سایت پلیس فتا از خدمات مرکز فوریت‌های سایبری بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/ج


این خبر را هم ببینید:  توزیع 30 هزار قرص نان صلواتی در بندرعباس

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها