پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
راه‌اندازی شبکه مولفان و مخاطبان کتاب نیستان - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

راه‌اندازی شبکه مولفان و مخاطبان کتاب نیستان

به گزارش جامعه نیوز:

راه‌اندازی شبکه مولفان و مخاطبان کتاب نیستان

به گزارش خبرگزاری فارس، انتشارات نیستان همزمان با روز قلم شبکه مجازی مولفان و مخاطبان کتاب را به منظور ایجاد بستر مناسب ترویج کتاب برای همه ذینفعان و علاقه‌مندان به کتاب راه­ اندازی می‌کند.

انتشارات نیستان بیان داشت باید همه ما تلاش کنیم که با هم افزایی بین ناشر، مولف و علاقه‌مندان به کتاب بیش از پیش کتاب را به جامعه معرفی و عرضه کرده چرا که توان تک تک ما در مقابله با بستر­های جایگزین کتاب در فضای مجازی بسیار ضعیف و محدود  است.

از این رو انتشارات کتاب نیستان با همکاری کتاب پلاس، بستری را برای مولفان فراهم کرده است که در آن مولف می‌تواند به صورت مستقل پویش‌های مطالعاتی، مسابقات کتابخوانی و جشنواره‌های فرهنگی مبتنی بر کتاب‌های تالیفی خود را  در قالب باشگاه‌های کتابخوانی برگزار کند و رویدادهای کتابی خود را اطلاع‌رسانی کند.

در این شبکه مولف با ایجاد یک یا چند باشگاه کتابخوانی می‌تواند مخاطبان خود را تشویق به فعالیت‌های فرهنگی مبتنی بر کتاب کند و علاوه بر رصد فعالیت‌های آنان از تسهیلات و خدمات باشگاه بهره‌مند شوند.

مولفان در این شبکه بستری کاملا رایگان برای انجام فعالیت‌های ترویجی و تبلیغی را در اختیار دارند که امیدواریم بتواند فصل جدیدی از همکاری بین ناشر و مولف پس از تالیف را پیش روی ما برای ارایه خدمات پس از فروش کتاب باز کند.

در فاز بعدی در این شبکه مروجان کتاب نیز می‌­توانند از خدمات ترویجی کتاب­‌های نیستان بهره­‌مند شوند. 

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  شریعتی: خوشحالیم که دولت مجبور به رایگان کردن آب، برق و گاز کم‌مصرفان شد