رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 9 May

به گزارش جامعه نیوز:  راهیابی ۱۴ دانش‌آموز نهاوندی به المپیادهای علمی محمدحسین دارایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در نهاوند اظهار کرد: در جریان برگزاری مرحله اول المپیادهای سراسری علمی ۱۴  دانش‌آموز در نهاوند موفق به راهیابی به مرحله دوم المپیادهای علمی شدند. وی با بیان اینکه این المپیادها که در سه مرحله شهرستانی، […]

به گزارش جامعه نیوز:

 راهیابی ۱۴ دانش‌آموز نهاوندی به المپیادهای علمی

محمدحسین دارایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در نهاوند اظهار کرد: در جریان برگزاری مرحله اول المپیادهای سراسری علمی ۱۴  دانش‌آموز در نهاوند موفق به راهیابی به مرحله دوم المپیادهای علمی شدند.

وی با بیان اینکه این المپیادها که در سه مرحله شهرستانی، استانی و کشوری برگزار می‌شود امسال در ۱۳ رشته متوسطه برگزار شد گفت: دانش‌آموزان دبیرستان سمپاد فرزانگان به نام هستی آسمانه در رشته زیست‌شناسی و رشته ادبی، کیانا صالحی در رشته نجوم و اختر فیزیک، ثمین بیات و نازنین زهرا سیاوشی در رشته شیمی و دنا کیانی در رشته ریاضی موفق به حضور در المپیاد شدند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان نهاوند با بیان اینکه از دبیرستان نمونه‌دولتی نیک اندیشان، دانش‌آموزان فاطمه صالح، مریم حبیبی و فاطمه کیانی در رشته ادبی نیز موفق به راهیابی به مرحله دوم شده‌اند، افزود: از آموزشگاه سمپاد علامه حلی نیز دانش‌آموزان، علی سوری و سبحان صالحی در رشته زیست‌شناسی، محمدرضا ابوالفتحی در رشته ریاضی و رشته ادبی و امیررضا علیمرادیان در رشته ریاضی از دیگر دانش آموزان راه یافته به مرحله بعدی هستند.

وی ادامه داد: همچنین از دبیرستان نمونه دولتی امام علی(ع) حسین دکامین در رشته علوم زمین و از دبیرستان شاهد فاطمه الزهرا دانش‌آموز، عسل پیرهادی در رشته شیمی موفق به راهیابی به مرحله دوم کشوری شده‌اند.

دارایی ضمن آرزوی توفیق برای این دانش‌آموزان خاطرنشان کرد: المپیادهای علمی شامل رشته‌های ادبی، اقتصاد و مدیریت، تفکر و کارآفرینی، جغرافیا، ریاضی، زیست‌شناسی، سلول های بنیادی، شیمی، علوم زمین، فیزیک، کامپیوتر، نجوم و اختر فیزیک و ریاضی آزمایشی است.

این خبر را هم ببینید:  حمایت قطر از دعوت عربستان سعودی به گفت‌وگو با ایران

انتهای پیام/ ۳۱۴۰/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها