رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۵ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 23 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  راهبرد انتخاباتی اصلاح‌طلبان برای ۱۴۰۰ اواخر مهر نهایی می‌شود/نهاد انتخاباتی اصلاح‌طلبان به زودی فعال می‌شود احمد شریف عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، اظهار داشت: راهبرد انتخابی اصلاح طلبان برای ۱۴۰۰ اواخر مهر ماه نهایی و آبان ماه سال جاری تشکیلات جدید اصلاح طلبان […]

به گزارش جامعه نیوز:

 راهبرد انتخاباتی اصلاح‌طلبان برای ۱۴۰۰ اواخر مهر نهایی می‌شود/نهاد انتخاباتی اصلاح‌طلبان به زودی فعال می‌شود

احمد شریف عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، اظهار داشت: راهبرد انتخابی اصلاح طلبان برای ۱۴۰۰ اواخر مهر ماه نهایی و آبان ماه سال جاری تشکیلات جدید اصلاح طلبان برای انتخابات ۱۴۰۰ راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش فارس، حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران امروز به رسانه‌های خبری گفته است که نهاد بالادستی  اصلاح طلبان در آبان مستقر می‌شود.

شریف عضو جبهه اصلاحات در مورد اینکه این نهاد بالادستی در قالب چه تشکیلاتی فعالیت می‌کند گفت: وقتی راهبرد اصلاح طلبان نهایی شد در مورد تشکیلات جدید بحث و تبادل نظر می‌شود و احتمالا شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان با ترکیب و رئیس جدید آغاز به کار کند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا پارلمان اصلاحات ظرفیت این را ندارد که به ۱۴۰۰ برسد، گفت: با تصویب برخی تبصره‌ها و بندها توسط شورای هماهنگی پارلمان اصلاحات نیز می‌تواند برای ۱۴۰۰ فعال شود.

بر پایه این خبر، چندی پیش از احتمال ریاست محمدرضا خاتمی عضو ارشد حزب منحله مشارکت بر ریاست شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبا خبر داده بود. البته برخی رسانه‌ها ریاست بهزاد نبوی وزیر دولت زمان جنگ خبر داده بودند.

محمدرضا عارف از ریاست شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان غیرمنتظره استعفا کرده و عبدالواحد موسوی لاری نیز طی یک نامه سرگشاده از جایگاه خود در شورای عالی اصلاح طلبان کناره‌گیری کرد.

پس از یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی این شورا دیگر هیچ نشستی برگزار نکرده است.

احزاب شاخص اصلاح طلب منتقد ترکیب این شورا بودند. به گونه‌ای که حضور خود در این شورا را به حالت تعلیق درآورده و یا خارج شده بودند.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها