رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۶ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 18 May

به گزارش جامعه نیوز:  رادیو پیام و راه اندازی پویش «معلم من» در هفته معلم به گزارش خبرگزاری فارس، شهرام ملازاده مدیرشبکه رادیویی پیام و رادیو آوا گفت: شبکه رادیویی پیام و رادیو آوا به مناسبت گرامیداشت هفته معلم و ارج نهادن به مقام والای معلم با راه اندازی پویش معلم من به استقبال روز […]

به گزارش جامعه نیوز:

 رادیو پیام و راه اندازی پویش «معلم من» در هفته معلم

به گزارش خبرگزاری فارس، شهرام ملازاده مدیرشبکه رادیویی پیام و رادیو آوا گفت: شبکه رادیویی پیام و رادیو آوا به مناسبت گرامیداشت هفته معلم و ارج نهادن به مقام والای معلم با راه اندازی پویش معلم من به استقبال روز معلم می رود.

وی ادامه داد: این پویش  بامشارکت مخاطبان رادیو پیام و آوا در سراسر کشور در راستای گرامیداشت مقام شامخ معلم به صورت گسترده برگزار می شود. مخاطبان محترم می‌توانند با شرکت در پویش معلم من  در خاطره سازی و قدردانی از زحمات معلمان خود نقش ارزنده ای را ایفا کنند.

مدیر رادیو پیام افزود: با برنامه ریزی صورت گرفته درشبکه رادیویی پیام و رادیو آوا برای گرامیداشت مقام والای معلم در سالروز شهادت استاد فرزانه، اسوه علم و تقوا شهید مرتضی مطهری و گرامیداشت هفته معلم، و نظر به تغییر شیوه آموزشی در کشور به خاطر شیوع بیماری کرونا، ویژه برنامه «معلم من» امسال باشکوه تر از سنوات گذشته برگزار می شود تا بتوانیم با مشارکت همه هموطنان در سراسر کشور لحظات متفاوتی را برای معلمان سرزمینمان  به یادگار بگذاریم.

ملازاده گفت: مخاطبان رادیو پیام و رادیو آوا در سراسر کشور می توانند  با ارسال پیام‌های تبریک خود از طریق سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۰۱۰۴۷  ، شماره ارتباط مردمی ۲۷۸۶۱۰۱۰  پیام تبریک خود را با سایر هموطنان به اشتراک بگذارند همچنین با ارسال تصاویر معلم های خود که از سالهای قبل در آلبوم هایشان دارند، یا  از لحظه آموزش مجازی  فرزندان خود عکس گرفته و از طریق کانال سروش به نشانی pr.radiopayam @ ارسال کنند. معلمان عزیز نیز برای غناء بخشیدن به این پویش ملی می توانند از لحظات آموزش مجازی خود با دانش آموزا نشان عکس گرفته  و  همراه عکس خود  توضیحات لازم راارسال کنند  تا تصاویررا دررادیو تصویری رادیو پیام و رادیو آوا  با نام  وتصویر خودشان مشاهده کنند.

این خبر را هم ببینید:  شهادت یک جوان لبنانی توسط ارتش رژیم صهیونیستی

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها