رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
  • الإثنين ۰ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 12 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  رئیس نهاد رهبری در دانشگاه‌ها هیچ صفحه‌ای در توئیتر ندارد به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، اخیراً صفحه‌ای به نام حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در شبکه اجتماعی توییتر ایجاد شده است. برهمین اساس روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها اعلام […]

به گزارش جامعه نیوز:

 رئیس نهاد رهبری در دانشگاه‌ها هیچ صفحه‌ای در توئیتر ندارد

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، اخیراً صفحه‌ای به نام حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در شبکه اجتماعی توییتر ایجاد شده است.

برهمین اساس روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها اعلام کرد که رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها فعالیتی در این شبکه اجتماعی ندارد و هرگونه انتساب صفحه توئیتری به ریاست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها تکذیب می‌شود.

لازم به ذکر است که مواضع و نظرات حجت الاسلام و المسلمین رستمی پیرامون رخدادهای فرهنگی، اجتماعی و سیاسی از طریق رسانه‌های رسمی و یا صفحه ایشان در شبکه اجتماعی اینستاگرام با نام کاربری Rostaminahad به اطلاع مخاطبان خواهد رسید.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  تسلیت حدادعادل در پی درگذشت بهروز همتی

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها