رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۲ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 30 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در نشست کمیسیون فرهنگی مجلس:‌ عزاداری بی‌نظیری در محرم امسال داشتیم حجت‌الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به نشست امروز عصر کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در جلسه امروز رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گزارشی را […]

به گزارش جامعه نیوز:

 رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در نشست کمیسیون فرهنگی مجلس:‌ عزاداری بی‌نظیری در محرم امسال داشتیم

حجت‌الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به نشست امروز عصر کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در جلسه امروز رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گزارشی را از برگزاری مراسم عزاداری دهه اول محرم به اعضای کمیسیون ارائه کرد.

وی افزود: در محرم امسال شاهد برگزاری بی‌نظیر مراسم عزاداری محرم از سوی عزاداران بودیم.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اظهارداشت: رئیس تبلیغات اسلامی گفت که در محرم امسال مراسم عزاداری در تمام هیأت‌ها و اجتماعات با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و به نحوه بی‌نظیری برگزار شد.

نصیرایی خاطرنشان کرد: رئیس سازمان تبلیغات اسلامی همچنین گزارشی را از برنامه‌های قرآنی و فرهنگی این سازمان به نمایندگان ارائه کرد.

وی افزود: در این جلسه اعضای کمیسیون بر این نکته تأکید داشتند که با توجه به آغاز چله دوم انقلاب برنامه‌های فرهنگی سازمان تبلیغات باید متناسب با گام دوم انقلاب باشد و همچنین شیوع ویروس کرونا نیز باید در نحوه و چگونگی برنامه‌های فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی لحاظ شود.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در پایان گفت: چنانچه سازمان تبلیغات اسلامی در این موارد در برنامه‌های فرهنگی خود با محدودیت‌‌های قانونی مواجه باشد کمیسیون فرهنگی آمادگی هرگونه همکاری را با این سازمان دارد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها