پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

رئیس جدید سازمان برنامه درباره احکام غیرقانونی دولت قبل برای فرهنگیان پاسخ دهد

به گزارش جامعه نیوز:

 رئیس جدید سازمان برنامه درباره احکام غیرقانونی دولت قبل برای فرهنگیان پاسخ دهد

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه ۳ شهریور) مجلس شورای اسلامی در تذکری اظهار داشت: هیات رئیسه مجلس باید در اولین جلسه از رئیس سازمان برنامه و بودجه دعوت کند تا در مجلس حضور پیدا کند.

وی افزود: آنچه که ما مطلع شدیم یک سری احکام غیرقانونی در دولت قبل برای فرهنگیان صادر شده، رئیس سازمان برنامه و بودجه از آن جلوگیری کرده و باعث شده در این ماه حقوق فرهنگیان کسر شود، بنابراین اگر این احکام غیرقانونی است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: رئیس سازمان برنامه و بودجه باید به نمایندگان توضیح دهد و اگر قانونی است، چرا اجرا نکرده است، لذا از هیات رئیسه مجلس درخواست دارم در اجرای بند ۸ ماده ۲۲ آیین نامه داخلی مجلس در اولین فرصت از رئیس سازمان برنامه و بودجه برای توضیح در این زمینه به مجلس دعوت صورت گیرد.

وی افزود: حقوق فرهنگیان برای نمایندگان مردم بسیار مهم است، لذا ازهیات رئیسه محترم درخواست می شود در اولین جلسه جناب آقای دکتر مسعود میرکاظمی دعوت شود تا به نمایندگان مردم در این خصوص توضیحات لازم را ارائه دهد.

محمدباقر قالیباف در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در این خصوص پیگیری های لازم را انجام دهد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  جزئیات جلسه قالیباف و وزیر کشور/ صلاحیت افرادی که استعلام آنها از کلیه مراجع نظارتی مثبت است، تایید می‌شود

LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *