رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 82 خبر


  • چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۹ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 25 November
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  رئیس‌جمهور دستور داده افزایش بودجه نهادهای حمایتی بررسی شود عباس مقتدایی، نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس موضوع آسیب های اجتماعی را یکی از مهم ترین معضلاتی دانست که در سراسر کشور وجود دارد و گفت: فعالان اجتماعی در این زمینه […]

به گزارش جامعه نیوز:

 رئیس‌جمهور دستور داده افزایش بودجه نهادهای حمایتی بررسی شود

عباس مقتدایی، نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس موضوع آسیب های اجتماعی را یکی از مهم ترین معضلاتی دانست که در سراسر کشور وجود دارد و گفت: فعالان اجتماعی در این زمینه دغدغه های فراوانی دارند که به صورت مرتب به نمایندگان مجلس منتقل کرده اند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در هفته های گذشته تصویری از پیکر یک نوزاد در اصفهان منتشر شد که باعث ناراحتی همه مردم شد و بر کم‌کاری دستگاهها نسبت به حاشیه نشینی صحه گذاشت.

وی از مکاتبه خود با رئیس‌جمهور درباره مسائلی همچون حاشیه نشینی، کودکان کار، فقر و … خبر داد و گفت: در این نامه تأکید کردیم که در جهت تقویت بودجه نهادهای حمایتی همچون سازمان بهزیستی در خصوص آسیب های اجتماعی در لایحه بودجه سال آینده گام برداشته شود و این مورد دارای اهمیت است.

مقتدایی مطرح کرد: روز گذشته رئیس جمهور بر روی این نامه به رئیس سازمان برنامه و بودجه دستور دادند و پی نوشت کردند که بررسی و اقدام شود.

 

13990825000323 Test NewPhotoFree - رئیس‌جمهور دستور داده افزایش بودجه نهادهای حمایتی بررسی شود

 

13990825000324 Test NewPhotoFree - رئیس‌جمهور دستور داده افزایش بودجه نهادهای حمایتی بررسی شود

 

وی با بیان اینکه قطعاً مجلس نیز نسبت به بودجه مربوط به آسیب های اجتماعی در موعد مقرر حمایت لازم را انجام خواهد داد، تصریح کرد: دستور آقای رئیس جمهور نوید بخش اقدام متناسب در این حوزه هست و خرسندیم که دولت نیز بر روی اهمیت این مبحث تأکید دارد.

نماینده اصفهان در مجلس افزود: قطعاً با رئیس سازمان برنامه و بودجه صحبت خواهیم کرد که دستور رئیس جمهور عملیاتی و مورد توجه ویژه قرار گیرد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها