رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 14 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  رئیس‌جمهور تصمیم دو وزیر را بدون پیشنهاد جایگزین وتو کرد به خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، عزت‌الله اکبری تالارپشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن شورای اسلامی در نشست علنی امروز سه‌شنبه (۲۶ اسفند ماه ) پارلمان طی تذکری اظهار داشت: اخیرا جلسه‌ای با حضور وزرای صمت و کشاورزی برای موضوع مدیریت در بازار […]

به گزارش جامعه نیوز:

 رئیس‌جمهور تصمیم دو وزیر را بدون پیشنهاد جایگزین وتو کرد

به خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، عزت‌الله اکبری تالارپشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن شورای اسلامی در نشست علنی امروز سه‌شنبه (۲۶ اسفند ماه ) پارلمان طی تذکری اظهار داشت: اخیرا جلسه‌ای با حضور وزرای صمت و کشاورزی برای موضوع مدیریت در بازار تشکیل شد که صورتجلسه و تقسیم کار شد.

وی افزود: رئیس‌جمهور شخصا تصمیم دو وزیر را بدون پیشنهاد جایگزین وتو کرده است که این نشان می‌دهد معیشت مردم برای آقای روحانی خیلی اهمیتی ندارد.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن شورای اسلامی ادامه داد: رئیس دولتی که نتواند تخم‌مرغ و گوشت و مرغ مردم را تأمین و بازار را کنترل کند که نمی‌شود حال بعد از ۸ سال آمده و می‌گوید ما چون وزارت بازرگانی نداشتیم وضعیت این طور شده است.

اکبری بر همین اساس اضافه کرد: رئیس‌جمهور به جای اعتراف و اذعان به سوء مدیریت خود نسبت به سرنوشت مردم، می‌گوید که وزارت بازرگانی نداشتیم. آقای روحانی! در این ۸ سال کجا بودید و چرا این سخنان را نمی‌گفتید؟

وی در خاتمه گفت: خوشبختانه شاهدیم که رئیس‌ مجلس و همکاران‌مان با حساسیت و احساس مسؤولیت پیگیر کار مردم هستند.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  نیازمند تقویت و نهادینه‌سازی فرهنگ بسیجی هستیم

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها