پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

رئیس‌جمهور به گلستان سفر داشته باشد

به گزارش جامعه نیوز:

 رئیس‌جمهور به گلستان سفر داشته باشد

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، امانقلیچ شادمهر نماینده مردم گنبدکاووس در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۲۴ شهریورماه) پارلمان طی تذکر شفاهی در صحن علنی مجلس، از ریاست جمهور خواست تا سفری به استان گلستان داشته باشد چرا که به لحاظ محرومیت بعد از استان های خوزستان و سیستان قرار گرفته است.

وی در تذکری به وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: وضعیت جاده های گنبدکاووس اسفناک است، در خصوص این مشکل فکری کنید تا شاهد تلفات جانی و مالی در این حوزه نباشیم.

نماینده مردم گنبدکاووس با تذکر به وزیر بهداشت، اضافه کرد: اولویت اول گنبدکاووس با بیش از یک میلیون نفر جمعیت، ۷ بیمارستان، ۹ دانشگاه و ۲۰۰ متخصص و فوق متخصص، احداث دانشگاه پزشکی است.

این نماینده مجلس طی تذکری به وزیر نیرو اظهار داشت: مردم حوزه انتخابیه از ضعف شدید ولتاژ برق با وجود گرمای شدید رنج می برند و بیشتر روستاییان گنبدکاووس با وجود گرمای بالای ۵۰ درجه در تابستان نه آبی داشتند و نه برقی! این در حالی است که قبوض ۴ برابری برق نیز مردم را آشفته کرده و خاموشی های مکرر و قطعی آب مردم را برافروخته است، لذا هر چه سریعتر نسبت به کاهش قیمت قبوض و عدم قطعی آب و خاموشی های برق تدبیری کنید.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  مجموعه مینی گلف پارک جهانگردی محله سورو آماده بهره برداری است

LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *