رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
  • الأحد ۱۰ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 24 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  رأی گیری درباره کلیات بودجه به تعویق افتاد به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با رأی اکثریت اعضای کمیسیون تلفیق بودجه رأی گری در باره کلیات بودجه سال ۱۴۰۰ به تعویق افتاد. حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و عضو کمیسیون تلفیق در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، ضمن […]

به گزارش جامعه نیوز:

 رأی گیری درباره کلیات بودجه به تعویق افتاد

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با رأی اکثریت اعضای کمیسیون تلفیق بودجه رأی گری در باره کلیات بودجه سال ۱۴۰۰ به تعویق افتاد.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و عضو کمیسیون تلفیق در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، ضمن اعلام این خبر افزود: تصمیم اعضای کمیسیون تلفیق بر این شد تا زمانی که دولت لایحه اصلاحی بودجه را به مجلس نیاورد، رأی‌گیری در باره کلیات لایحه بودجه انجام نخواهد شد.

وی ادامه داد: بر این اساس رأی‌گیری درباره کلیات لایحه بودجه ۱۴۰۰ پس از ارائه لایحه اصلاحی بودجه ۱۴۰۰ از سوی دولت به مجلس انجام خواهد شد.

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: طبق تصمیم متخذه صحبت‌های موافقان و مخالفان کلیات لایحه بودجه پس از ارائه لایحه اصلاحی انجام می‌شود تا در فضای جدید و تغییر ایجاد شده در لایحه، نمایندگان نطق‌های خود را داشته باشند.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


این خبر را هم ببینید:  محدودیت ترافیکی پایان هفته جاده‌های شمال/ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-تهران

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها