پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
ذخیره پایان‌ناپذیر آزادگان میهن، پشتوانه حرکت ملّت در گام دوم است - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

ذخیره پایان‌ناپذیر آزادگان میهن، پشتوانه حرکت ملّت در گام دوم است

به گزارش جامعه نیوز:

 ذخیره پایان‌ناپذیر آزادگان میهن، پشتوانه حرکت ملّت در گام دوم است

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی بیانیه‌ای صادر کرد.

متن بیانیه شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور را در ادامه می‌خوانید:

بسم الله الرحمن الرحیم

سی سال قبل در ۲۶ مرداد ۱۳۶۹ ، امت بزرگ ایران برای بار دیگر طعم شیرین مقاومت و ایستادگی خود را چشید و آغوش وطن برای پذیرش عزیزان آزاده سرافراز گشوده شد آزادگان این نمادهای مقاومت و ایستادگی الگو های ایثار و جانبازی در طول دوران اسارت خود در اردوگاه ها و زندان های رژیم بعث با سخت ترین شکنجه های جسمی و روحی چون سرو ایستاده در مقابل طوفان های حادثه تاب آوردند  و به مولای خود حضرت موسی بن جعفر علیه السلام اقتدا کردند و در تبعیت از امام خمینی کبیر،  داغ سازش را بر دل سیاه رژیم بعث نهادند.

 اینک پس از سی سال از آن روز ماندگار، ذخیره پایان ناپذیر آنهمه ایمان، ایثار و مقاومت همچنان پشتوانه ی حرکت ملت بزرگ ایران به سوی آینده روشن خود  در گام دوم انقلاب اسلامی است.

پیام مقاومت آزادگان در آن سالها امروز تبدیل به گفتمان غالب ایران اسلامی و منطقه شده است و «مقاومت» پیشران حرکت به سوی تمدن نوین اسلامی و جهان بدون آمریکا و صهیونیسم شده است.

در سالروز آزادی آزاد مردان پولادین ایران عزیز فرصت مغتنمی است تا سلام ها و درود های خود را  نثار شهدای آزاده کنیم که سفیران غربت و مظلومیت ملت خود شدند و بهانه ای است تا یاد پایمردی های آزادگان عزیز به ویژه خاطره سید آزادگان ایران عزیز مرحوم حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی را بزرگ بداریم و سلامتی و توفیق روز افزون و بقیه السیف آن مجموعه ی جهاد و آزادگی را در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی تحت هدایت امام امت اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای تمنا کنیم.

این خبر را هم ببینید:  دولت سیزدهم گره‌گشای مشکلات اقتصادی کشور خواهد بود

انتهای پیام/