رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۵ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 19 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  دیدار هیأت نظارت مرکزی و انتخابات شوراها با وزیر کشور/ احتمال الکترونیکی شدن انتخابات سیدحمیدرضا کاظمی رئیس هیأت نظارت مرکزی بر انتخابات شوراها در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس اظهار داشت:‌ روز گذشته اعضای هیأت نشستی را با عبدالرضا رحمانی فضلی و معاونان وزیر کشور داشتیم که در این نشست […]

به گزارش جامعه نیوز:

 دیدار هیأت نظارت مرکزی و انتخابات شوراها با وزیر کشور/ احتمال الکترونیکی شدن انتخابات

سیدحمیدرضا کاظمی رئیس هیأت نظارت مرکزی بر انتخابات شوراها در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس اظهار داشت:‌ روز گذشته اعضای هیأت نشستی را با عبدالرضا رحمانی فضلی و معاونان وزیر کشور داشتیم که در این نشست به منظور هماهنگی‌های لازم هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها صورت گرفت.

وی افزود: در این نشست مباحثی به منظور هماهنگی بیشتر انتخابات شوراها مطرح شد. همچنین درباره الکترونیکی شدن انتخابات هم تصمیماتی اتخاذ و مقرر شد هماهنگی‌های بیشتر در این زمینه بین این هیأت، وزارت کشور، استانداران و فرمانداران صورت گیرد؛ درباره چاپ تعرفه‌های انتخابات شوراها هم مباحثی مطرح و مقرر شد این تعرفه‌ها به تأیید هیأت نظارت مرکزی بر انتخابات شوراها برسد.

رئیس هیأت نظارت مرکزی بر انتخابات شوراها گفت: امکانات لازم جهت الکترونیکی شدن انتخابات شوراها در سراسر کشور وجود ندارد. ولی مقرر شد بعد از بررسی‌های صورت گرفته از سوی این هیأت شهرها و بخش‌هایی که مورد تأیید قرار می‌گیرد بتوانیم انتخابات را در آنجا به صورت الکترونیکی برگزار کنیم که ممکن است این موضوع چند استان و چند شهر باشد و عملاً الکترونیکی شدن برگزاری انتخابات شوراها منوط به نظر هیأت نظارت مرکزی بر انتخابات شوراها باشد. 

به گزارش فارس، سیدنظام الدین موسوی، مصطفی آقامیرسلیم، محسن پیرهادی، محمدصالح جوکار و حمیدرضا کاظمی اعضای هیئت مرکزی نظارت بر امر انتخابات شوراهای اسلامی کشور هستند.

 

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  جزئیات طرح اصلاح قانون اختیارات سازمان اوقاف/ تعیین تکلیف موقوفه‌های اجاره‌ای و تخلیه آن

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها