رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 433 خبر


  • جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 14 May

به گزارش جامعه نیوز:  دیدار مشترک چفرین، پیکه و لاپورتا پیش از ماجرای «سوپرلیگ اروپا» به گزارش خبرگزاری فارس، رادیو کاتالونیا گزارش داد که یک ماه و نیم گذشته ریاست یوفا در اسپانیا حضور داشت و در یکی از رستوران‌های معروف شهر بارسلونا با پیکه دیدار کرد. این رسانه مدعی شده که جلسه چفرین با […]

به گزارش جامعه نیوز:

 دیدار مشترک چفرین، پیکه و لاپورتا پیش از ماجرای «سوپرلیگ اروپا»

به گزارش خبرگزاری فارس، رادیو کاتالونیا گزارش داد که یک ماه و نیم گذشته ریاست یوفا در اسپانیا حضور داشت و در یکی از رستوران‌های معروف شهر بارسلونا با پیکه دیدار کرد. این رسانه مدعی شده که جلسه چفرین با پیکه به همراه لاپورتا، ریاست باشگاه بارسلونا صورت گرفته و مدافع بارسلونا در خصوص میزان حق پخش تلویزیونی در مسابقات یوفا برای بهتر شدن مسائل مالی صحبت کرده است.

جالب اینجاست که این جلسه چند هفته پیش از ماجرای «سوپرلیگ اروپا» شکل گرفته و مشخص نیست که در آن جلسه، صحبت بارسایی‌ها با چفرین چه نتیجه‌ای داشته است. می‌توان گمان برد که جلسه پیکه و لاپورتا با ریاست یوفا خوب پیش نرفته و بارسا به این نتیجه رسیده که وارد سوپرلیگ شود.

سوپرلیگ هفته گذشته با ایده ۱۲ باشگاه آغاز شد ولی در کمتر از ۴۸ ساعت این پروژه به دلیل فشار‌های یوفا، مطبوعات و افکار عمومی زمین خورد و نتوانست به قدرت نمایی خود ادامه دهد. یوونتوس، بارسلونا و رئال مادرید تنها تیم‌هایی بودند که از سوپرلیگ کناره گیری نکرده‌اند و چفرین تایید کرده که با آنها به شدت برخورد خواهد کرد و آنها مجازات خواهند شد. 

سوپرلیگ به بهانه حل مسائل مالی و اقتصادی آغاز شد و بارسلونا نیز سعی داشت با رسیدن به این رقابت بتواند بدهی‌های خود را حل و فصل کند. 

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  تظاهرات همبستگی با مردم فلسطین در لندن و شهرهای آمریکا+عکس

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها