رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۳ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 1 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  دیدار جمعی از اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل با رایزن فرهنگی پاکستان به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، در سالروز استقلال پاکستان جمعی از دانشجویان اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل با رایزن فرهنگی – رسانه‌ای پاکستان در ایران دیدار کردند. ۱۴ اوت سالروز تاسیس و اسقلال کشور پاکستان در […]

به گزارش جامعه نیوز:

 دیدار جمعی از اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل با رایزن فرهنگی پاکستان

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، در سالروز استقلال پاکستان جمعی از دانشجویان اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل با رایزن فرهنگی – رسانه‌ای پاکستان در ایران دیدار کردند.

۱۴ اوت سالروز تاسیس و اسقلال کشور پاکستان در سال ۱۹۴۷ از شر استعمار انگلیس و فشارهای گروههای تندرو هندو در هندوستان است که بزرگترین روز ملی این کشور و روز عید و جشن ملی پاکستان به حساب می‌آید. به همین مناسبت جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های تهران با اهدای هدایایی پیام آور صلح و دوستی دو ملت شدند. 

در این دیدار که با هدف ابلاغ پیام صلح و دوستی ۲ ملت مسلمان ایران و پاکستان به ابتکار دانشجویان فعال در عرصه بین‌الملل دانشگاه‌های تهران صورت پذیرفته بود بر اهمیت روابط صمیمانه دو کشور با توجه به عقبه‌ی تاریخی و اشتراکات فرهنگی و زبانی ۲ کشور تاکید شد. 

«دوسانی» رایزن فرهنگی رسانه‌ای پاکستان در ایران نیز از ارتباط دانشجویان فعال در این عرصه و تلاش برای بهبود تصویر پاکستان و به نمایش گذاشتن زیبایی‌های فرهنگی و طبیعی پاکستان در ایران به جای پرداختن دائمی رسانه ها به مساله گروه‌های افراطی که اقلیتی محض در پاکستان هستند استقبال کردند. 

در پایان این دیدار هدیه‌ای به یادگار از طرف دانشجویان دانشگاه‌های تهران به نشانه‌ دوستی و صلح ۲ ملت تقدیم شد.

انتهای پیام/ 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها