رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
  • الخميس ۷ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 21 January
اوقات شرعی

جامعه نیوز

به گزارش جامعه نیوز: «دکمه‌های گربه‌ای» پشت ویترین کتابفروشی‌ها به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، کتاب «دکمه‌های گربه‌ای» نوشته تهمینه حدادی، با تصویرگری هاله قربانی از سوی انتشارات سروش منتشر و روانه بازار کتاب شد. این کتاب که مناسب برای گروه سنی خردسال و کودک است با تمرکز بر یاددهی روزهای هفته، اندازه‌ها، […]

به گزارش جامعه نیوز:

«دکمه‌های گربه‌ای» پشت ویترین کتابفروشی‌ها

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، کتاب «دکمه‌های گربه‌ای» نوشته تهمینه حدادی، با تصویرگری هاله قربانی از سوی انتشارات سروش منتشر و روانه بازار کتاب شد.

این کتاب که مناسب برای گروه سنی خردسال و کودک است با تمرکز بر یاددهی روزهای هفته، اندازه‌ها، شمارش اعداد و مهارت‌های زندگی نوشته شده است.

تهمینه حدادی نویسنده کتاب در خصوص آموزش‌های موازی موجود در کتاب گفت: این کتاب روایت‌گر ماجرای دختری است که همراه با مادر خود به دوخت لباس مشغول هستند. در این بین با خیال پردازی دختر مواجه می‌شویم که با دکمه‌های لباس خود که به شکل گربه هستند، دوست می‌شود. در واقع می‌توان کتاب را در بخش‌های مختلف مورد بررسی قرار دارد.

13990401000072 Test PhotoN - «دکمه‌های گربه‌ای» پشت ویترین کتابفروشی‌ها

 

حدادی بار اصلی داستان را رابطه وی با خانواده، حیوانات و همچنین خیال پردازی وی دانست و ادامه داد: دکمه‌های گربه‌ای در واقع کتابی چند منظوره است که در آن یک روایت بومی از دختری در خانه‌ای با شکل و شمایل ایرانی دیده می‌شود. د راین داستان اعضای خانواده، در کنار هم خود را برای یک اتفاق آماده می‌کنند. اتفاقی که در آن دختر با دکمه‌های لباس خود که شبیه به گربه است دوست شده و تا آماده شدن لباس در لایه‌های زیرین داستان بزرگی و کوچکی، روزهای هفته، شمارش اعداد، نوع پارچه‌هاو کاربرد آن و … را یاد می‌گیرد.

حدادی که خود خبرنگار حوزه کودک است و در عرصه کودک فعالیت دارد از طریق آشنایی با حس‌های کودکان و شناخت نیاز والدین در آموزش به کودک دست به تالیف این کتاب زده است.

این خبر را هم ببینید:  کشف اهداف پروازی توسط رادارهای قدیر،مراقب و بشیر

 این کتاب با تصویرگری هاله قربانی روایت می‌شود که با ارائه جزئیات در تصویر خواننده و مخاطب را به چالش می‌کشد.

یادآور می‌شود تهمینه حدادی نویسنده و تصویرگر کتاب‌های ‌کودک و نوجوان در سال ۱۳۶۵ متولد شد. از جمله آثار داستانی وی می‌توان به «شهرهای بدون نردبان»، «دشت قرمز قرمز»، «درخت و دختر»، «شکمی که باید صاف شود»، «پس خودم چه کار کنم؟»، «دفتر کوچولو و سایه‌اش»، «من گربه نیستم»، «خانواده ۱۸ نفره»، «این منم خود خودمم!»، «قصه یک سیاره قشنگ»، «لالایی موش‌ها» و  رمان «آقای شاعر و خانم نویسنده» اشاره کرد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها