رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 20 خبر


  • جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
  • الجمعة ۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 16 April

به گزارش جامعه نیوز: دومین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی هیأت برگزار می‌شود به گزارش خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس، جامعه ایمانی مشعر دومین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی هیأت را با مشارکت رادیو معارف و شبکه افق برگزار می‌کند و به این منظور فراخوان ارسال آثار اعلام شد و علاقه‌مندان تا ۳۱ […]

به گزارش جامعه نیوز:

دومین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی هیأت برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس، جامعه ایمانی مشعر دومین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی هیأت را با مشارکت رادیو معارف و شبکه افق برگزار می‌کند و به این منظور فراخوان ارسال آثار اعلام شد و علاقه‌مندان تا ۳۱ تیرماه فرصت دارند، آثار خود را به نشانی www.heyat.tv ارسال کنند.

براساس این گزارش، نخستین دوره فراخوان تولیدات صوتی و تصویری هیأت با هدف گردآوری آثار، سطح‌بندی و تهیه بانک اطلاعات هنرمندان برگزار شد و این دومین دوره این جشنواره با هدف ارتقای تولیدات و برنامه سازی‌های هیأت‌های عاشورایی در رسانه ملی، ارائه الگوی مناسب، به روز و منطبق با نیازها و ارزش‌های دینی در جهت بازنمایی هیأت تراز انقلاب اسلامی است.

این جشنواره در دو بخش تلویزیونی شامل اطلاع رسانی هیأت در قالب تیزر تلویزیونی، هیأت خانوادگی در قالب نماهنگ و گزارش فعالیت‌ها و اقدامات هیأت در قالب مستند با اولویت موضوع کرونا و در بخش رادیویی عامل اطلاع رسانی هیأت در قالب آنونس رادیویی، هیأت و خانواده در قالب پادکست و خدمات اجتماعی هیأت در قالب گزارش کوتاه رادیویی با اولویت موضوع کرونا برگزار خواهد شد.

تمامی آثار ارسال شده جشنواره پس از پالایش، تنظیم و دسته‌بندی توسط هیأت کارشناسی بررسی شده و تعداد ۲۰ اثر در هر بخش برای ورود به بخش رقابتی انتخاب خواهند شد و در نهایت رتبه‌بندی براساس امتیاز کسب شده، معیارهای داوری خواهد بود و برگزیدگان این جشنواره در بخش تلویزیونی و رادیویی، هدایایی دریافت خواهند کرد.

داوران بخش رقابتی آثار تلویزیونی داوود مرادیان، مهدی مطهر و محسن برمهانی و در بخش رادیویی نیز حامد حجتی، روح‌الله مثنوی و حسین عباسی‌فرد آثار را داوری خواهند کرد.

این خبر را هم ببینید:  سردار تقی‌زاده: نیازمند رادارهای فضاپایه هستیم/ ضرورت استمرار کارکرد رادارها در تهاجم الکترومغناطیس

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال آثار می‌توانند به سایت www.heyat.tv مراجعه می‌کنند.

13990407000195 Test NewPhotoFree - دومین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی هیأت برگزار می‌شود

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها