پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
دولت و مجلس برای حل مسائل معیشتی مردم اقدام فوری و جدی انجام دهند - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

دولت و مجلس برای حل مسائل معیشتی مردم اقدام فوری و جدی انجام دهند

به گزارش جامعه نیوز:

 دولت و مجلس برای حل مسائل معیشتی مردم اقدام فوری و جدی انجام دهند

به گزارش خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس، جلیل دارا رئیس بسیج اساتید دانشگاه های تهران در دانشگاه صنعتی امیر کبیر در جلسه تودیع و معارفه مسئول بسیج اساتید این دانشگاه عنوان کرد: کشور عزیزمان ایران توان حل همه مشکلات را دارد. چرا که ظرفیت حل این مشکلات را در اختیار داریم.

وی با بیان اینکه دولت و مجلس باید در حل مسائل معیشتی ورود جدی و فوری کنند، گفت: به استفاده از ظرفیت نخبگانی و دانشگاهی در کمک به دولت و مجلس در حل مشکلات معیشتی باید توجه شود.

دارا بیان داشت: اساتید ما آمادگی کامل برای همکاری علمی با دولت و به ویژه مجلس جدید را دارند و پیشرفت کشور مستلزم به کارگیری نخبگان دانشگاهی در عرصه تصمیم سازی است.

رئیس بسیج اساتید دانشگاه های تهران بر ضرورت حضور جدی اساتید دانشگاه صنعتی امیر کبیر در تصمیمات مربوط به حوزه های صنعتی تاکید کرد و گفت:بسیج اساتید دانشگاه امیرکبیر گروه های حل مسئله را راه اندازی کنند.

دارا عنوان کرد: کشور ما همان کشوری است که در حوزه های نظامی، پزشکی، نانو و خیلی از حوزه های دیگر حرف برای گفتن دارد اما چگونه است که در حوزه مدیریت اقتصادی کشور دچار مشکلاتی است؟

وی اعتماد به توان داخلی و عمل به تفکر ما می توانیم را راه حل برون رفت از مشکلات اقتصادی دانست.

در این جلسه رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر و مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه امیرکبیر نیز حضور داشته و سخنرانی کردند.

این خبر را هم ببینید:  سرلشکر سلامی در پیامی به رهبر انقلاب: کشور را از عوارض تحریم‌های ظالمانه بی‌نیاز می‌کنیم

انتهای پیام/