پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

دولت و مجلس اجرای قوانین حمایتی از خبرنگاران را در رئوس برنامه ها قرار دهند

به گزارش جامعه نیوز:

 دولت و مجلس اجرای قوانین حمایتی از خبرنگاران را در رئوس برنامه ها قرار دهند

به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی رئیس فراکسیون کارآفرینان مجلس در پیامی تصریح کرد:  دولت و مجلس تصویب و اجرای قوانین حمایتی از خبرنگاران را در رئوس برنامه ها قرار دهند.

در پیام سید ناصر موسوی لارگانی آمده است:

«۱۷ مرداد یادآور رشادت های خبرنگاران بی‌ادعای وطن است. خبرنگاران در جامعه صدای رسا، زبان گویا و چشم بینا و پرسشگر مردم برای رصد دستاوردها و بیان مشکلات و واقعیت‌های جامعه هستند. خبرنگاران رزمندگان خطوط مقدم خدمت صادقانه به مردم‌اند که با تعهد و مسئولیت‌پذیری و با قلم غیرت، روایتگر تلخی ها و شیرینی‌های روزگار هستند.

مسئولین قطعا بایستی خود را مدیون تخصص و تلاش شبانه‌روزی و شجاعانه و متعهدانه خبرنگاران بدانند که انعکاس نقاط و ضعف آنها را برعهده دارند.

ضمن گرامیداشت یاد تمامی خبرنگاران شهید و مرحوم، این روز بزرگ را محضر تمامی خبرنگاران عزیز به ویژه خبرنگاران حوزه اقتصاد و کارآفرینی، فعالان رسانه استان اصفهان و خبرنگاران خدوم و بی‌ادعای شهرستان فلاورجان تبریک عرض می‌نمایم. البته بایستی دولت و مجلس تصویب و اجرای قوانین حمایتی از خبرنگاران را در رئوس برنامه ها قرار دهند تا فقط به تبریک روز خبرنگار بسنده نشود.
سید ناصر موسوی لارگانی
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان
رئیس فراکسیون کارآفرینان مجلس شورای اسلامی

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  تصویب 4 تفحص در یک هفته/ آیا خروجی تفحص‌ها مبارزه با فساد است؟

LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *