رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
  • الجمعة ۲۱ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 5 March
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  دولت لایحه اصلاحیه بودجه را با توجه به مصوبات تلفیق ارائه کند احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: با توجه به اینکه کلیات لایحه بودجه ۱۴۰۰ در صحن مجلس رد شده، طبق آئین‌نامه مجلس، دولت باید لایحه یک، ۲ […]

به گزارش جامعه نیوز:

 دولت لایحه اصلاحیه بودجه را با توجه به مصوبات تلفیق ارائه کند

احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: با توجه به اینکه کلیات لایحه بودجه ۱۴۰۰ در صحن مجلس رد شده، طبق آئین‌نامه مجلس، دولت باید لایحه یک، ۲ و یا ۳ دوازدهم به مجلس ارائه کند.

وی ادامه داد: پس از این دولت، لایحه اصلاحیه خود برای بودجه سال آینده را به مجلس ارائه کند تا کمیسیون تلفیق در زمان کافی بتواند بودجه سال آینده را مورد بررسی قرار دهد و کشور در سه ماهه نخست با فقدان بودجه مواجه نباشد. 

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۰ مجلس اظهار داشت: مناسبت است دولت در ارائه لایحه اصلاحی بودجه به مجلس مصوبات کمیسیون تلفیق و نظرات مجلس را مدنظر قرار دهد و لایحه اصلاحی به مصوبات کمیسیون تلفیق نزدیک باشد. 

امیرآبادی خاطرنشان کرد: در صورت تحقق این امر، کار رسیدگی به لایحه بودجه در مجلس سرعت بیشتری می‌گیرد و بودجه در زمان مناسب به تصویب برسد. 

به گزارش فارس، لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ پس از بررسی در کمیسیون تلفیق در صحن علنی مجلس مورد بحث قرار گرفت اما کلیات آن از سوی نمایندگان رد و لایحه برای اصلاح به دولت بازگردانده شد. 

دولت طبق قانون دو هفته فرصت دارد تا لایحه اصلاحی بودجه را به مجلس ارسال کند تا کار بررسی لایحه اصلاحی در کمیسیون تلفیق و صحن مجلس انجام شود.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  قالیباف: گزارشی از کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400 ارائه شد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها