رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۲ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 30 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  دولت فکری به حال گرانی ۱۰ برابری کودشیمیایی کند به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، کمال حسین پور نماینده مردم پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه) پارلمان در تذکر شفاهی به رئیس جمهور، اظهار داشت: زمانی که به دنبال رأی مردم کرد و مرزدار هستید، بیانیه ۱۰ ماده […]

به گزارش جامعه نیوز:

 دولت فکری به حال گرانی ۱۰ برابری کودشیمیایی کند

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، کمال حسین پور نماینده مردم پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه) پارلمان در تذکر شفاهی به رئیس جمهور، اظهار داشت: زمانی که به دنبال رأی مردم کرد و مرزدار هستید، بیانیه ۱۰ ماده ای صادر می کنید و آن ها را مرزدار و وطن پرست می نامید اما اکنون مرزها را بسته، بازارچه های مرزی را تعطیل می کنید آیا وعده های شما این بود؟

وی افزود: معلمان نهضتی و حق التدریسی سال ها روستا به روستا و منطقه به منطقه برای آموزش مردم تلاش کردند، چرا مورد بی مهری قرار می گیرند.

نماینده مردم پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه خطاب به وزیر آموزش و پروش عنوان کرد: آیا به یاد ندارید این افراد زمانی در خط مقدم آموزش حضور داشتند.

حسین پور بر همین اساس اضافه کرد: نمایندگان نباید به وزارت آموزش و پرورش اجازه تضییع حقوق معلمان نهضت سوادآموزی و حق التدریسی را بدهند.

حسین پور در تذکر به وزیر اقتصاد و دارایی خواستار تقویت مدیریت گمرکات کشور و عزل مدیران ضعیف شد و ادامه داد: یکی از راهکارهای جهش تولید صادرات کالای غیرنفتی است. بنابراین اقدامات لازم برای تحقق این مهم فراهم شود، همچنین معابر رسمی کولبران را باز کنید.

وی در تذکر دیگری به روحانی اضافه کرد: حذف ارز دولتی برای واردات نهاده های دامی و کود شیمیایی باعث گرانی ۱۰ برابر کود و سویا شده و کشاورزان را با مشکلات بسیاری روبه رو کرده است، فکری برای رفع این مشکل اندیشیده شود.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها