پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

دولت سیزدهم به کمیته ملی المپیک توجه ویژه داشته باشد

به گزارش جامعه نیوز:

 دولت سیزدهم به کمیته ملی المپیک توجه ویژه داشته باشد

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حسن محمدیاری نماینده مردم طوالش در مجلس امروز (چهارشنبه ۲۰ مرداد) در صحن علنی مجلس طی تذکری شفاهی خطاب به وزیر نیرو گفت: در فصل برداشت شلتوک برنج به جهت بارندگی های زیاد نیاز به خشک شدن برنج در کارخانجات برنج کوبی است و در صورت قطع مکرر برق، خسارت زیادی به کشاورزان وارد خواهد شد.

وی همچنین در ادامه طی تذکری خطاب به وزیر بهداشت و درمان اظهار کرد: به شدت با کمبود تخت اورژانس و در بخش بستری با کمبود تخت و دستگاه های اکسیژن ساز مواجهیم و مردم را به خاطر کمبود امکانات از دست داده ایم، بنابراین هر چه سریعتر به این موضوع رسیدگی شود.

نماینده مردم طوالش در مجلس در تذکر دیگری خطاب به وزیر ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال بیان کرد: این وزارتخانه و فدراسیون باید موضع خود را در قبال یکسری رانت ها و اتفاقات اخیر مشخص کند. اخیراً برخی تیم های شهرستانی کمتر برخوردار به دلیل ناداوری ها آسیب دیده اند.

محمدیاری با بیان اینکه ما در بحث المپیک و در مدال آوری تنزل داشته ایم، یادآور شد که ایران در سال ۲۰۱۲ حدود ۲۰ مدال در مسابقات المپیک کسب کرد که اکنون به یک چهارم کاهش یافته و این موضوع به سوءمدیریت در کمیته ملی المپیک و مجموعه وزارت ورزش است.

وی از دولت سیزدهم و آیت الله رئیسی خواست که در توجه ویژه ای به ورزشکاران و کمیته ملی المپیک داشته باشد.

این خبر را هم ببینید:  بسیج برای مهار گرانی 2500 همیار نظارت معرفی کرد/ ۵۵ هزار پایگاه مقاومت برای غربالگری کرونا

انتهای پیام/


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *